Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik hatásosabb: ha hétfőtől...

Melyik hatásosabb: ha hétfőtől szombatig minden nap 35 percet szoba biciklizem vagy ha minden 2. nap 70 percet?

Figyelt kérdés
Végre elértem az "álomsúlyt" :) és nagyon megszeretném tartani. Melyik hatásosabb?
2011. okt. 30. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Mikor hogy esik, hatásos mind2, de szerintem elég lenne minden 2. nap.:)
2011. okt. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Macskajós ***** válasza:
Én a 70 percesre szavazok, ugyanis a zsíroldás egy olyan 15 perc után indul be és az minél hosszabb annál jobb. A minden napos edzést egy idő után meg fogod unni, az izmaidnak pedig kell regenerálódás.
2011. okt. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a 70perc hatásosabb edzés,de az álomsúlyhoz nem sok köze van.

az az étrenden múlik.

2011. okt. 31. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne a szobába tekerj.

Magam részéről imádok kerékpározni.

Egyszer-kétszer volt, hogy kipróbáltam milyen tekerni szobabiciklin. Hát rettenetes. Kb 5 percnél tovább nem tudom csinálni mert bele izzadok és értelmetlennek tartom a félig befékezett kereket tekerni.


Ennél sokkal ösztönzőbb dolgot tudok javasolni.

Érdemes kimenni egy rendes bringával és eltekerni valami zöldövezet irányába és ott már élvezettel és szabad levegő hűtéssel lehet tekerni. Ha abba egyszer bele kóstolsz akkor mindig mész a szabad levegő kedvéért.


Eleinte nagyon fáradt leszel utána de miután hozzá szoktál, már keveselni fogod a megszokott távot és kirándulnál távolabbra is bringával.


A szobában viszont túl sokat nem tudnék elképzelni ilyesmiből. Eléggé elrettentő dolog, amikor élvezettel lehet a szabadban is menni. Legfeljebb télen ha valami mozgásra rákényszerül az ember.

2012. máj. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyébként az 1-2 nap pihenő jó ha van két edzés között.
2012. máj. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!