Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » S. O. S. , nem tudom visszanye...

S. O. S. , nem tudom visszanyerni a régi alakomat! Hogyan motiváljam magamat, min változtassak? 15/L

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nyáron sem voltam kifejezetten vékony, de meg voltam elégedve magammal, 170 cm/60 kg voltam, most viszont közelítek a 70 kg-hoz!!!! Nem tudom, mi van velem, amikor elkezdõdõtt a suli, semmi étvágyam nem volt, most viszont zabálok. A ruhaméretem is 36-38-ról 40-42-re változott. :( Nem is vettem már mióta új ruhát, borzalmasan érzem magam. Tegnap voltam biciklizni, de már az sem megy olyan jól, mint eddig. Leíom a tegnapi étrendem:

r: valami kalácsféle, aminek a teteje cukrozva van, egy marék sós földimogyoró

t:2 alma, fél kakaóscsiga

e:1 tányér makaróni sok sajttal

u: ugyanaz, mint az ebéd

v: 1 tányér gyümölcsleves

Kérlek segítsetek, mert így nem bírom!! Utálom magamat, nem tudom, hogy kezdhetnék neki a változásnak! Mitévõ legyek? 15/L


2011. nov. 1. 11:29
 1/1 anonim ***** válasza:

a realista meglátásom, hogy egyrészt jobban szeretsz enni, mint csinosnak/egészségesnek lenni, illetve szemetet eszel.


az építő jellegű válaszom, meg ugye a válasz a kérdésedre, hogy normális ételeket kéne enni (tészta? kakaós csiga meg kalács? mik ezek?) és persze még ha normális ételeket kezdesz enni, akkor is az étel elpusztításának vágyán felül kéne emelkedni, de ez úgy nem megy ha jobban szeretsz enni, mint egészségesnek lenni.


mindjárt írok ide http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__23..

itt lesz szó emberi kajákról, majd nézd meg.

2011. nov. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!