Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyokurazom, szerintetek?

Fogyokurazom, szerintetek?

Figyelt kérdés
mar jo egy honapja dietazom, kivontam az etrendembol a tesztaféléket es a cukrot, napi kaloria bevitelem maximum 900kcal, de kiszamoltam es 2041kcalnak kelle lennie..igy rontom az egeszsegemet? a masodik kerdesem meg az lenne, h az nagy bajnak e szamit a dietazasnal, ha veszek egyszeru édes aktiviat es othon izesítem zsirmentes kakaoporral? semmilyen edességet nem szeretek, csak a csokit és igy probalom a csoki izt kompenzalni..
2011. nov. 2. 17:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A)-B)

A) 900kcal energiát viszel be, ennyivel elég fehérjét, zsírt adsz a testednek? fiatal korban konkrétan még építkezéshez kell (növekedéshez) később már "csak" regenerálódáshoz.

B) ha az alapanyagcseréd alatt étkezel, minőségtől függetlenül a szervezet muszáj alkalmazkodjon a körülményekhez, az anyagcsere lelassul, nyilván nem lesz olyan mókás fenntartani az eddigi izomtömeged hiszen így sincs elég energiád a működéshez, és ilyen veszélyes esetben nagyon könnyű izmokból fedezni a szervezet megmaradó energiaigényét. zsír közben inkább tartalékolódik, ameddig még tud, és csak később kezd el az is fogyni, amikor már beáll a fehérje takarékosság. tehát nem túl egészséges, és ritkán célra vezető.


de ezek le vannak írva elvileg rengeteg fogyókúrás oldalon, bár lehet a nőklapja caffé a legújabb dinnye káposzta vagy akármilyen gúnynevű diétájában (ami nem is diéta ha a szavak jelentésére figyelünk!) nincs szó ezekről.

2011. nov. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Sport nélkül nincs fogyás szóval amíg nem sportolsz nem fogyózol.
2011. nov. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!