Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá magam h...

Hogyan vegyem rá magam h sikerüljön?

Figyelt kérdés

Nos az a helyzet hogy nemrég meghíztam.Soha nem voltam vékony,tavaly nyáron fogytam le kb 8 kg-t és meg voltam elégedve!70kg voltam és 62 lettem,hozzá 160 cm.Tudom h még ez sem normális süly,de jól éreztem magam.Aztán idén nyáron nagyon ráparáztam h ez a 62 kg is sok.De nem az sült ki belőle amit terveztem.Nemrég mérlegre álltam és szörnyű adatra lettem figyelmes.....73 kg....Képzelem,hogy nézek ki....Amikor tükörbe nézek-sírok,ha öltözöm -sírok,ha látok egy karcsú,csinos lányt-majdnem sírok.Tudom hogy ezért magamnak kellene tenni.Reggel ugy megyek ki az utcára hogy rendesen szégyellem magam a hatalmas fenekem meg uszógumis hasam miatt.Kb úgy nézek ki mint egy 6 hónapos terhes.Na most ezt a 73 kg-t kb egy hónap alatt sikerült felszednem.Kiderült hogy gond van az epémmel(mellesleg emiatt csúnya kiütések is vannak az arcomon ami jó rendesen betesz abba hogy szégyellek kimenni az utcára).El kell kezdenem valami diétát.TUDOM!De ha ezt pl vasárnap elhatározom,hétfő délben már feladom és bezabálok mindent,mert már ugy is mindegy.Reggel 7kor kezdődik a tanítás így reggel nem sokat eszem,általában azt ami éppen megmaradt a vacsorából.Egész nap nem tudok enni,mert a suliba csak rágcsákat lehet kapni,főtt kaját nem.Aztán ha hazajövök eszek,de akkor degeszre de nem tudom miért.Ezen szeretnék változtatni.Van valami ötletetek hogyan lehetne?

Tehát most vagyok 160 cm és 73 kg!juniusra szeretném a 10 kgot ledobni!viszont télen hogy lehet fogyózni?nincs zöldség.Mit ehetek akkor?


2011. nov. 4. 14:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyél almát, paradicsomot, paprikát...:D Rengeteg minden van. Répa, brokkoli...sok sok egészséges étel. Egyél csirkemellet, halat. Mindig legyen nálad zöldség, főzni te is tudsz:D (Mindenki tud főzni) És egyszerűen csak vegyél egy méregdrága 3-4 számmal kisebb ruhát:D
2011. nov. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!