Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha megall a fogyás mit lehet...

Ha megall a fogyás mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
par hete, hogy egy dekat se fogytam, pedig elotte porogtek le rolam a kilok. feherjedús dietat eszek, ugyanugy mint eddig, sot meg tobb rostos gyumolcsot is. de nem fogyok. mozgok is eleget. 100kgrol lementem 90kgre es most meg se mozdul :(
2011. nov. 6. 18:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Tovább csinálni ugyanúgy és türelemmel várni, amig újra beindul a fogyás. NEM hülyéskedek - teljesen normális, hogy idönként megáll a fogyás, akár hónapokra is.
2011. nov. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
na hat ha honapokig ez lesz akkor azt hiszem h megbolondulok..
2011. nov. 6. 19:01
 3/9 anonim ***** válasza:
Én úgy csinálom(tesépítő diéta) hogy heti fél-1 kg-t fogyok 4 súlyzós 6 aerob edzéssel, és ki volt számolva kezdettől fogva hogy hány gramm szénhidrátot és hány gramm fehérjét illetve hány gramm telítetlen zsírt eszek, ha kevesebb a fogyás mint fél kg csökkentem a szénhidrátot 40 grammal és már meg is van oldva a probléma.Próbáld ki megéri:)
2011. nov. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de en nem eszek semmifajta szenhidratot, csak hust hussal, a szenhidrat maximum a gyumolcsokbol illetve zoldsegekbol kerulhet a szervezetembe..de ha arrol is lemondok akkor nem lesz eleg rost és nem lesz anyagcserém..lehet az segitene, ha egy napot arra aldoznék, h megadnék a szervezetemnek egy jo adag szenhidratot, pizzat tesztat akarmit ami jol hizlal, hatha felfordul az anyacserém es beindul :D
2011. nov. 6. 19:26
 5/9 anonim ***** válasza:
igen, egy amolyan "zabanap" általában segít.
2011. nov. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad hogy edzel-e mert ugyebár a fogyás nem más mint kalória deficit.
2011. nov. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hat edzésnek nem nevezném, duci tornat csinalom,ugralokotelezek, este nagyon sokat setalok temposan, futni nem tudok mer fajnak a melleim tole, nemtudom h miert.
2011. nov. 6. 22:14
 8/9 anonim ***** válasza:
vegyél egy jó kis sportmelltartót a melltartó fölé.
2011. nov. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hat vettem, csak igy is faj, nagyokkal aldott meg az ég, még a testalkatomhoz kepest is :/
2011. nov. 7. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!