Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok és nem vagyok...

Nvikka kérdése:

13 éves vagyok és nem vagyok megelégedve az alakommal. Olyan szép lányok vannak akiknek tök jó alakjuk van.167cm és 65kg vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 7. 17:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tornázz,járj el futni,iratkozz be a most igen népszerű zumbára!
2011. nov. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

Szia!!

Szerintem egyél kevesebbet reggelire valami kiflit tejjel gyümölcsöt joghurtot ezt nyugodtan fogyaszthatod délelőtt!! :)

Ebédre pedig ebédelj meg rendes!! Ezután egyél kevesebbet Uzsonnára Magvas Müzlit nekem nagyon ízlik, és nem hizlal :)

Vacsorára pedig Szintén Joghurtot Én például Jogobellát szoktam És van hogy a müzlit rakok bele nagyon finom és egézséges!! :)

Ehhez mozogj napi egy órát Bicikli, Futá,s Táncolás Stb. És szépen lemegy hetente egyszer mérd meg magad!!

Sok Sikert :) (K)

2011. nov. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

mozgás. pl. thaibox, box, ezek sokszor beszabályozzák a testet valamennyire, mert rengeteg energiát felemésztenek.

ami még fontosabb: cukrot ugye nem eszel? a kakaós csigában és a kakaóban lévőt sem? akkor jó. kenyér: barna kenyér, rozs kenyér, teljes kiőrlésű kenyér. sok húst egyél, és sok zöldséget. sütiket, kiflit fehér kenyeret felejtsd el, add egy koldusnak. neki sem lesz jó, de őt az éhezéstől mented meg vele.

2011. nov. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
eszedbe ne jusson kevesebbet reggelizni és diétázni! fejlődésben lévő gyerek vagy,járj sportolni,ne egyél gyors kajákat,cukros löttyöket,sok édességet,ne nassolj és ennyi,amúgy is még változik az alakod, a súly meg nem sok mindent határoz meg,ugyanis az izom nehezebb a zsírnál,175cm vagyok 65 kilóval,nincs rajtam felesleg,58kilósan már a bordáim is kint voltak,sokat sportoltam így izmosabb vagyok
2011. dec. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
hozzáteszem a cukor egészségesebb,mint az ízesítők pl az aszpartam az idegméreg egyik alapanyaga,ami nem ürül ki a szervezetből,minden cukormentes termék tele van vele pl light kóla
2011. dec. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

megjegyzem ezek feltételezések az aszpartámról, a mérvadó vizsgálatok szerint a megengedett mennyiségben veszélytelen.


a normális ember meg azt mondja, hogy akkor sem fogja sem aszpartámmal sem cukorral mérgezni a testét..

2011. dec. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 mucuus. válasza:
Lehet,hogy bután hangzik,de meditálj és/vagy relaxálj.Meditációnak a hamsa-t ajánlom(googlezz rá) relaxáláshoz pedig vannak anyagok youtubeon.A maygarázat igen egyszerű: azzal,hogy kevesebbet eszel,többet mozogsz,fizikailag fogsz megváltozni,de az első lépés a betegség ,jelen esetben a túlsúly.ha felismertük a betegséget,akkor meg kell keresnünk az okát pl.:stressz,boldogságvágy,kimerültség.ha ez megvan elkezdhetjük gyógyítani a betegséget.felismerni ,hogy a jelenlegi állapot rossz,és ez relaxáció segítségével kezelhető.ez ugyanis oldja a stresszt,pihenésnek kíváló és kellemes érzést is okoz.tehát a nassolást már kiváltottuk egy sokkal jobb dologgal.(ezt mindig étkezés előtt csináld,különben puffadást okozhat)persze ez sem csodaszer a kenyeret,tésztaféléket,zsírokat édességeket hanyagolni kell,de ha kenyér akkor barna(LEGJOBB A HÁZI!!)ugyanaanyi kalóriát tartalmaz,de több időt vezs igénybe a lebontása
2012. jan. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
nem veszélytelen,ugyanis nem ürül ki a szervezetből,hanem összegyűlik,és majd később rengeteg problémát jelenthet.. a cukor sokkal egészségesebb,csak mivel drágább előállítani,hülyítik az embereket hogy attól híznak,de egy normálisan táplálkozó ember aki nem gyors kaján,édességen, mireliten él,mellette sportol,és nem nassolgat az étkezések között nem fog elhízni ha cukrot eszik,csak ha valami betegsége van..
2012. jan. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
oké. én sem védeni akarok egy vegyszert, csak elfogult sem lennék. de rákeresve a témára is látszik, hogy inkább problémás mint elfogadható.
2012. jan. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
jó én semm nem támadni akartalak csak leírtam a tényeket
2012. jan. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!