Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sokat fogytam eddig, még kb 7...

Sokat fogytam eddig, még kb 7 max8 kilót szeretnék fogyni. Abba hagyhatom a kardiót? (futás, biciklizés). Mert kondizni szeretnék, és izmosodni. Arra szeretnék koncentrálni a legjobban.

Figyelt kérdés

Ha ezeket abba hagyom, és kondizni járok, akkor fogyni is fogok, és lefog menni ez a 7 max 8 kiló? 22 kilót fogytam.


F


2011. nov. 8. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
A kettő nem zárja ki a másikat, szerintem. A futást (kondi teremben) felfoghatod bemelegítésnek! A biciklizést meg levezetőnek:)Le fog menni a felesleg, csak bízz magadban, és figyelj az étkezésedre. De szerintem azzal nincs gond, hisz nagyon sokat fogytál már! Csak így tovább!
2011. nov. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell abbahagyni, a súlyzós eddzés úgyis 3nap és a maradék 3-4napon lehet kardiózni. A kettő együtt igazán hatékony. Hogy anélkül fogyni fogsz e azt nehéz megmondani, nem lehetetlen.A kondi is legyen csak a fogyás eszköze amig el nem éred a kivánt testsúlyt, fogyni és izmosodni egyszerre nem lehet. Majd aztán tömegnövelsz ésszel, tiszta kajával hogy ne hízz vissza.Tömegeléskor már nem olyan fontos a kardió.
2011. nov. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
eddzés előtt vszont semmiképp ne kardiózz úgy nem lehet rendesen eddzeni, persze bemelegiteni lehet 5percben futással/biciklivel de az nem számit kardiónak.
2011. nov. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Úgy arra gondoltam, hogy az egyik nap kardio, a másik nap meg súlyzós edzsés. Az úgy megfelelő lehet?
2011. nov. 8. 13:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen ezt úgy szokták.
2011. nov. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!