Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egészséges napom volt? Szerint...

Egészséges napom volt? Szerintetek jól ettem ma? Minden megvan, amire szükségem van? Mit változtassak, ha kell?

Figyelt kérdés

Azért teszem fel a kérdést, mert ma nekem egész jónak tűnik végre, de több szem többet lát :)


R: Ham&Eggs kevés olajon, két tojásból, 1 szelet baconnel

T: 2 szilva, 1 alma

E: Roston sült csirkemell, párolt zöldség

U: 3 szelet délhús karaj 1 kefír

V1: 400 g sütőtök, a magjaival együtt, 1 szál snack kolbász

V2: 100g túró, 1 alma, 10g mandula, 3 kiskanál (kb. 10g) zsírszegény kakaópor, 1 ek. joghurt.


Ha a számításaim nem csalnak, akkor ez 1957 kcal, ebből 142g fehérje, 177g szénhidrát, 92g zsír.

Orvosilexikon szerint a fél kiló fogyáshoz 1958 kcalra van szükségem naponta, de az arányok nem egészen ilyenek, mert több szénhidrátra és kevesebb zsírra lenne szükségem elvileg.


2011. nov. 8. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Az utsó mondat alapján még egy kcal belefért volna.
2011. nov. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nahát, ezt észre se vettem, hogy ennyire pontos volt :))) A francba, miből ehetnék egyetlen egy kalóriát? :)))
2011. nov. 9. 00:04
 3/7 anonim ***** válasza:

3 nanogramm étcsokival :D:D


egyébként jó az étrend, ha neked megfelel ez a tempójú fogyás, akkor tökéletes. de szerintem még beleférne 3-400 kcallal levinni a beviteled, és akkor kb. fele annyi idő lenne.

de úgy csináld, ahogy neked kényelmes :)

2011. nov. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam kevesebbel, de annak mindig gyors eredmény, aztán feladás lett a vége. Nagyjából ezzel meg kínlódás nélkül elvagyok két hónapja, és tartom is a heti fél kilót, pedig azért csúsztak be szülinapozások, bulizások piával chipssel, menses előtti muszáj ennem napok is. Úgy vagyok vele, hogy tulajdonképpen bármennyi időm van lefogyni, elvégre elhízni is volt 10 évem. Inkább próbálok megtalálni egy olyan megoldást, amit életem végéig is tudok tartani. Amúgy meg elég sokat mozgok, meg szellemi munkát végzek, és kell az energia, mert nélküle csak idegbeteg zombi vagyok. Igazából nem is a kcalal, hanem a tápanyag bevitelell, meg az egészségességgel sakkozok folyamatosan, és nagyon ritkán van olyan nap, amivel végül elégedett vagyok. Ez majdnem olyan. Bár a végére a túrós, almás, kakós dolog nem lett volna muszály, dehát hatkor keltem és még mindig dolgozom...
2011. nov. 9. 00:32
 5/7 anonim ***** válasza:

A sütőtök és a kolbász kivételével én is mindet szívesen megettem volna. :)


Kcal-od is megvolt, szerintem egészen rendben van, bár én nem vagyok szakértő. :)

2011. nov. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy tic tac cukor = 1 kaloria
2011. nov. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne egyél kolbászt és bacont mert sok benne a zsír és a sóból származó nátrium. Egyél helyette inkább grilezett halat, csirkét, csirke vagy pulykamellsonkát
2017. jún. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!