Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogjatok atveszelni a...

Hogyan fogjatok atveszelni a karacsonyi csokirohamot?

Figyelt kérdés
lehet hogy tul korai, de en mar most ezen gondolkodom hogy feszeljem tul..
2011. nov. 11. 11:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én úgy hogy már előre közöltem mindenkivel hogy köszönöm szépen de NEM kérek semmilyen csokit, de ezt nagyjából könyörögve mondtam hogy tényleg nem kell. Tavaly bevált, de azért idén is megemlítem mindenkinek.
2011. nov. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Eszek 1 szeletet mindegyik sütiből, és ennyi. Vagy degeszre eszem magam, és ha feljön rám pár kiló a mértéktelen sütizabálástól, sopánkodom egy sort magamon.
2011. nov. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%
Csokirohamot én nyitott szájjal gondosan ügyelve arra, hogy jól megrágjam és ne hogy félre nyeljem az ízletes csokoládét.
2011. nov. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
Nálam ez még jó kérdés, nekem inkább a sok sok sütivel tele tálas rohamokat kell leküzdenem, mert öreganyám mindig annyit készít hogy még szilveszterre is marad belőle. És mivel fogyókúrával már elég jól járok tuti hogy vissza fogok hízni 2-3 kilót ha ez idén így lesz :S De hát egyszer élek, ennyit meg engedhetek magamnak :) Majd lesz valahogy :)
2011. nov. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én pl. úgy, hogy csokit fogok enni :) Nem azon a pár napon múlik, ráadásul szerencsére nálunk nem olyan nagy zabaünnep a karácsony. Hal, krumlisalival, töltöttkáposzta és itt kifújt a menü, ezek meg nagyjából beleférnek. Sütis nem vagyok, szaloncukor nincs, csokit meg enni fogok.
2011. nov. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Most karácsony előttre szépen leszálkásítottam magam. Egyszer élünk,és a karácsony-szilveszteri kajahegyekből nem fogom kizárni magam az biztos, szóval azt eszek amit a szemem megkíván,eleget diétáztam az év többi szakaszában,most minden felfüggesztve.

Kb 4kiló pluszt engedek meg magamnak. Januártól meg újra visszafogom magam,februárra meg már le is fog menni az a 4kg plusz.

Ennyi:)

2011. nov. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ezen nem fogom magam idegesíteni, enni fogok mindent ami jól esik :-)véleményem szerint az rendben van, hogy most odafigyelek, kevesebbet eszem stb. na de azért nem fogok túlzásba esni,és folyton megvonni magamtól bármit, főleg karácsonykor...én nem szeretnék úgy élni, hogy na innentől kezdve nem ehetem azt amit nagyon szeretek.:-)majd karácsony és szilveszter után megint odafigyelek magamra.
2011. nov. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

mindent megkóstolok, ami ránézésre elnyerte a tetszésem. szerencsére csak a 25-e veszélyes, 24-én itthon vagyunk, 26-án egyik mamámnál, ahol nincs sok süti.

ja, és a kajából a legdiétásabbat fogom választani, na meg sokat edzeni :D

2011. nov. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan vészelem át? Ugyan már, fölzabálok mindent.
2011. nov. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

hát nem tudom de nálam nincs ilyen

étel húsleves sok zöldséggel, hagymás párolt pangasius filé, párolt/sült csirkemell, comb, rántott csirke, sült karaj, vajaskrumpli, rizs, párolt zöldségek, savanyú

nos én eszek egy tányér húslevest sok zöldséggel, főtt hússal, aztán rizst párolt csirkével és hallal, savanyúság és párolt zöldség

sütit hakérek elveszek 1-2 szeletet nem ezen múlik, de általába nem nagyon szoktam kívánnim és amúgy is szoktam enni néha néha egy szeletetet fogyi alatt is(most már súlytartás) szóval nem izgulok igazából rá se gondolok de rengetek süti van nálunk is, még szilveszter után is marad de nem eszem meg

ennyi:)

2011. nov. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!