Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Állítólag 1500 kalória körül...

Állítólag 1500 kalória körül kéne ennem naponta, de én maximum 1300-at szoktam. De a tegnapi lehet, hogy túllőtt mindkét értéken?

Figyelt kérdés

R: 4 sz. extrudált kenyér (1 sz.=16 kalória) 12%-os tejföllel és gépi sonkával, kávé édesítés nélkül

T: 1 banán, mentatea édesítés nélkül

E: 1 tányér csirkeleves tészta nélkül (benne negyed máj, 2 szív, 3-4 májgombóc), fél szelet sült hal (kukoricalisztben megforgatva), 2 dl-es pötylinyi sülkrumpli, kávé édesítés nélkül, 1 répa, 3 dióskifli (a 3 együtt akkora mint egy banán)

U: 1 nagy répa, fehértea édesítés nélkül

V: 8 dg túró


2011. nov. 14. 07:47
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Éhen akarsz halni? Ez nagyon kevés volt. Eléggé gáz a sok anorexiás kérdése...esztek vazze egy fél banánt és akkor itt kérdezitek, hogy sok volt-e??


Pff...akkor hányjad ki...

2011. nov. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagyok anorexiás, sőt, mint látod, sajnos nem álltam ellen sem a sült krumplinak, sem a sütinek.
2011. nov. 14. 07:57
 3/8 anonim ***** válasza:
A sütidből 3 db (!!!) akkora mint egy banán...a krumpli meg csak 2 dl...az = SEMMI!!
2011. nov. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jut eszembe, 4 sütit ettem meg, szóval az már túllő a banánon. ☺ Szerintem sem a sült krumpli, sem a süti semekkora mennyiségben sem semmi.
2011. nov. 14. 08:33
 5/8 anonim ***** válasza:
éheztesd csak magadat :)
2011. nov. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem meg egész jó, de a süti és krumpli által bevitt kcal értéket legközelebb valami értelmessel töltsd ki.
2011. nov. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

És a tegnapi étrendem már jó volt?

R: 4 sz. extrudált kenyér tejföllel és szalámival (ugyanaz, mint vasárnap)

T: 2 kisebb banán

Dél: 30 deka nyers káposzta

E: 1 szelet sült hal krumplipürével

U: 1 nagy répa, 2,5 dl joghurt

V: 10 dg túró

Napközben a vízen kívül ittam 2 kávét, 1 csalán és egy grúz teát, de természetesen mindezt édesítés nélkül.

2011. nov. 15. 08:01
 8/8 anonim ***** válasza:
jó, de krumplipürét nem igazán ennék a helyedben.
2011. nov. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!