Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen természetes étvágycsökk...

Milyen természetes étvágycsökkentőket és/vagy teltség érzetet keltő dolgokat ismertek?

Figyelt kérdés

Nem akarok ilyen "csodaszereket", mert azokban nem hiszek.

A probléma, hogy ha éhes vagyok, akkor ehetek én egészséges, kevés kalóriájú ételeket, de az a baj, hogy abból is többet, mert ha a normális adagot eszem, akkor 1-2 óra múlva megint éhesnek érzem magam.

Próbáltam az, hogy megiszom egy pohár vizet előtte, de akkor evés közben inkább csak émelygek.

Az almaecetről hallottam, hogy hatásos lehet, és az tényleg természetes.

Nem fogyasztószert keresek, csak étvágycsökkentőt és/vagy teltség érzetet keltő dolgokat.


2011. nov. 20. 08:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha jól összeállítod az étrendedet, akkor alacsony kalória tartalmú kajákból degeszre zabálhatod magad, így nem leszel éhes. A legjobb étvágycsökkentő az evés :)
2011. nov. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!