Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ez az étrend?...

Szerintetek jó ez az étrend? Napi 3X eszem 100g rizst, 2X 50g tonhalat (rio mare) közte epret, répát és préselt búzapelyhet. Mandulát ehetek? Vagy paprikás mogyorót? És még mit ehetek?

Figyelt kérdés

Szálkásítani szeretnék, picit fogyni lehetőleg zsírból.

Megvan a napi 4-5 l víz!


köszönöm előre is!!!


2009. máj. 11. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:

210g szénhidrát 20 fehérje?

Számold újra.

Ezt a szénhidrátot heti 50 grammjával csökkentsd le 100-150g-ra, a fehérjét meg azonnal emeld meg 2g-ra testsúlykilogrammonként! (zsírmentes testtömeggel számolj!)

Én 85 kiló vagyok 82 -ra akarok lemenni ehez én már 150g szénhidráton vagyok és 170g fehérjén!

2009. máj. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem... akkor 200g rizset fogok enni és eszem több halat.. vagy egyek csirkét? Párolt csirkemell jó lesz? Főtt tojás fehérje??? Megpróbálok két napont megenn egyet-kettőt. Nagyon nem szeretem!! Mi az amiben sok fehérje található és kevés zsír?? Különben azt hallottam hogy ha sok fehérjét eszem, akkor az átalakul zsírrá. Ez igaz?
2009. máj. 11. 17:00
 3/4 A kérdező kommentje:
meg van ez a spenóttal, túróval töltött tészta olyat ehetek? És gnocchit? burgonya golyócska... általában ilyesmit eszem
2009. máj. 11. 17:03
 4/4 anonim ***** válasza:

A túl sok SZÉNHIDRÁT alakul zsírrá, a fehérje nem.

Csirkemell, tengeri hal, marha, tojásfehérje mind jó fehérjeforrásnak. Én a tésztát kerülném a helyedben.


Ezen az oldalon vannak mintaétrendek, és ha beregisztrálsz akkor tudsz az étrendtervezővel saját étrendet csinálni mármint beadod neki mit és mikor szeretnél enni a progi meg kiírja mennyi fehérje szénhidrát zsír és kalória van benne továbbá hogy a teljes kaja mekkora részét melyik makronutriens képezi.

[link]

2009. máj. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!