Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A BioTech Ultra Loss shake-től...

HLA kérdése:

A BioTech Ultra Loss shake-től lehet hizni aki nem sportol hanem ülő munkát végezz és ezt eszi vacsora helyett? Vagy jó fogyókúrához is sport nélkül?

Figyelt kérdés
2011. dec. 3. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ mit és mennyit eszel mellé még aznap.
2011. dec. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Pl. Ezt ettem ma ihatom a shaket vagy nem ajánlatos mozgás nélkül ?! Reggeli: 1 teljes kiőrlésű zsemle, vékony vaj, 2 cs.mell sonka, 1 p. zöld tea

Ebéd: 1 tányér borsó leves(, 2 mandarin

Uzsonna: 7dl 100%-os gyümölcslé,1 mandarin

mit ajánlotok vacsorára?

2011. dec. 3. 16:57
 3/6 Szandikaaa válasza:

Szia!


Ha nem sportolsz akkor ne idd mert hizlalhat.. nem hiába van az rá írva, hogy sportoloknak vagy nehéz fizika munkát végzők számára..

Menj be pl a BioTech üzletbe és kérj tanácsot h mit ajánlanak.. vagy menj el egy edzőteremben ott is tudnak ilyen apróságba edzők segíteni..


Vacsorára :

Ez az az étkezés, amin a legtöbben elcsúszunk. Ha itt elszállsz a kalóriákkal, akkor hiába voltál mértékletes egész nap és hiábavaló volt a kemény edzés is. Finom ízeket persze varázsolhatsz a tányérodra, sőt kötelező, de az adagokkal csínján bánj. Inkább fehérjét egyél friss zöldséggel, éjszaka nem sok szénhidrátra lesz szükséged. Okos választás a sovány hús, a hal, a tejtermékek. Ha nagyon szereted a kenyeret, állj meg egy vékony szeletnél, és egyél hozzá zöldséget, főtt tojást, zsírszegény sajtot. Vacsorára mindig egyél fehérjét (hús, hal, tejtermék, hüvelyesek). Ez azért nagyon fontos, hogy az izmaid szépen épülhessenek.


Pl: Natúr csirkemell sokmagvas salátával

Pácolt hering kecskesajtos pirítóssal

Görögsaláta

Tojásrántotta friss zöldségekkel

Kőrözöttes kétszersült retekkel

Főzelékfélék

Levesek

2012. márc. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi
2012. márc. 5. 20:58
 5/6 anonim válasza:
a vacsorára kell a legjobban odafigyelni, igen. De nagyon sokat nem tudsz enni vacsorára kb 100 kcal bevitellel. (ez az egy adag tápanyagtartalma - érdmes ezt az adatot összevetni 15 dkg-nyi almával, aminek kb 45 kcal az energiatartalma....) Én pl ülő munkát végzek, és sajnos nem tudok sportolni az egészségi állapotom miatt, mégis, ha U L-t iszom vacsora helyett, tudok fogyni. az almától még éhesebb szoktam lenni. Mindenki másképp fogy ill hízik. én csak azt tudom mondani hogy nekem az U L bevált.
2012. márc. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. márc. 10. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!