Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Alakot szeretnék formálni....

Alakot szeretnék formálni. Így sikerülhet nyárig?

Figyelt kérdés

Jelenleg 172-3 cm és 58-60 kg vagyok. 5 hónapja járok konditerembe,de csak azért,mert szeretek. Nem tartottam mellette semmilyen étrendet,mindenfélét ettem. Imádok mozogni.Nagyon sokat sportolok,heti 12-13 órát.:D A kilók nem érdekelnek,a centik annál inkább. A mostani adataim :

váll : 94 cm

mell : 88 cm

derék : 61 cm

csípő : 91 cm

comb : 54-55 cm


Szeretnék egy picivel vékonyabb derekat(58 centiset), vékonyabb combokat (51-52 centiset) és a csípőmből is szeretnék lefaragni 3-4 cm-t.


Ilyen módszerre gondoltam :


Étrend :

reggeli : 2 főtt tojás zöldséggel / natúr zabpehely natúr joghurttal és grapefruittal

tízórai : cottage cheese / pulykasonka / ananász

ebéd : csirke/hal/pulyka valamilyen módon elkészítve salátával,párolt zöldséggel vagy rizzsel

uzsonna : sovány túró

vacsora : csirke salátával vagy párolt zöldséggel


Mozgás :

H : konditerem (súlyzós edzés) + 40 perc kocogás

K : 30 perc evezés + 30 perc kocogás

Sz: 90 perc kosárlabda + konditerem (súlyzós)

Cs: 60 perc kocogás + 20 perc ugrálókötél

P : 60 perc kosárlabda + 60 perc kézilabda + 30 perc evezés + 60 perc TRX

Sz: konditerem(súlyzós) + 40 perc kocogás

V : 20 perc ugrálókötél


Sikerülhet?


2011. dec. 10. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak az olvasásától elszédültem azoktól amiket te összeugrálsz egy héten:)))

Az jutott eszembe, hogy amit nagyon akar pszichésen az ember az nem mindig jön össze, mert egy nagy adag görccsel párosul.

Ez függ az alkatodtól is, hiszen a csontfelépítéseden nem tudsz változtatni akármennyit is mozogsz.

A mozgások között nem látok nyújtást...az izmok megfelelő nyújtása járul igazán hozzá a szép testhez. Ezt sokan lehurrogják, pedig ha egyszer kipróbálnák a collanetics-t, ami 1 hónap alatt hatalmasat segít a formálódásba, akkor más lenne a véleményük. Én iszonyatosan hatékonynak tartom és aki mondjuk nem szeretne Rubint Réka izmokat, hanem inkább nőies és kecses vonalakat, annak meg kellene próbálnia...Félreértés ne essék, semmi bajom RR-val, csak nekem nem annyira tetszik egy nőnél az ilyenfajta izmosság...kondis izmok...


De szerintem sikerülhet:)

2011. dec. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Alapjáraton vettem, hogy Kedves Kérdező lány vagy...
2011. dec. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen,lány vagyok.:) RR nem néz ki rosszul,de azért nem szeretnék olyan lenni.:) Igazad van,hiányzik a nyújtás,valamiért sosincs hangulatom rá.:/
2011. dec. 10. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!