Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Halhoz és csirkemellhez...

Halhoz és csirkemellhez írnátok megbízható, pontos kalóriaértéket?

Figyelt kérdés
Nem bírom megenni a halat, így gondoltam csirkével helyettesítem majd a diétában. Szeretném arányosan kiszámolni, mennyi mehet csirkéből így, de ahány táblázat a neten, annyi félét ír...Szerintetek felcserélhetem őket?
2011. dec. 13. 12:28
 1/2 Krisz85 ***** válasza:

Persze! Simán!


Csirkemell filé: 100 g 24,7 g fehérje

109 kcal

1g zsír

0,5 g szénhidrát

2011. dec. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kb. 99 es 120 kcal közötti a csirkemell, ez azért változhat, mert gondolom függ attól h mit evett a csirke, hogy mennyi idős, meg ilyenek... Es lehet az is, hogy a műszerek, amivel a kaloriaerteket merik ilyen par 10 kcal tevedessel tudnak csak eredményt adni. De ezek csak tippek :) a lényeg, hogy a csirke nagyon egeszseges, es ha nem zabalod magad betegre belőle, nem olajozod nagyon, nem rántod, akkor nem juttatsz vele sok kcalt a szervezetedbe, nyugodtan egyed csak :)
2015. jún. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!