Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Heti 1 kiló fogyás jó? Szerint...

Heti 1 kiló fogyás jó? Szerintem nem rossz, de a családom azzal piszkál, hogy nem is fogyok semmit.

Figyelt kérdés

Szóval, eddig 4 kilót fogytam, 1 hónap alatt kb és sokan azzal jönnek nekem, hogy nem is látszik, hogy fogyózom, meg hiába csinálom, nincs semmi változás, úgyse fogok lefogyni, stb. Szerintem egy hónap alatt 4 kiló nem rossz, és látszik is, érzem a ruháimon, de azért még nem olyan feltűnő, főleg, hogy télen jobban felvagyok öltözve, de pl a párom látja a változást. Többet kellett vola már fogyjak?

10-15 kilót akarok fogyni.


2011. dec. 19. 09:11
 1/10 anonim válasza:
Szerintem nagyon jó irányban haladsz, nem szép a családodtól, hogy piszkálnak. Ne törődj velük.
2011. dec. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Teljesen jó ez!

Egyébként a fogyás amúgy sem egyenletes, lesz, amikor hirtelen majd jobban látszik rajtad, aztán lesz stagnálás. A lényeg, hogy akkor sem szabad feladni, mert ez természetes.

Kitartást!

(Családod elég csúnyán viselkedik... :()

2011. dec. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én meg heti felet fogyok, stabilan már 3 hónapja, 7-8kg minusznál tartok, és senki nem veszi észre :) Mondjuk pont leszarom, én jobban érzem így magam, nyárra meg majd meglátják a többiek. Érdekes mikor az első 3 lement, akkor többen is mondták, hogy nahát te "rengeteget" fogytál, az azóta levő ötöt meg senki nem vette észre.
2011. dec. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

nekem a -10 kg-t se vette észre a barátomon kívül senki... elég egyenletesen volt eloszlatva rajtam a háj, szóval lehet ezért. néha megkapom egy sráctól, hogy hú de jó az alakod ebben a ruhában, de szerintem nem tudatosul benne, hogy mostmár nem a ruha miatt ilyen.

a szüleidet sz.rd le ilyen téren, másnak meg ne mondjad a fogyás dolgot, majd maguktól észreveszik, vagy ha nem az se baj, lényeg, hogy lemenjen az a 10 kiló.

2011. dec. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jó abszolút, ne foglalkozz a befolyásolásokkal ! Kitartást a továbbiakhoz is!
2011. dec. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

emlékszem amikor én kezdtem el edzeni járni és fogyni, édesapám csak nem hagyta abba a psizkálást, csak a "malacozás" helyett azt hajtogatta, hogy megint hogy nézek ki, átszakadok...Valakinek semmi nem jó, ne hallgass rájuk.

amúgy dühítő, hogy emberek így nőnek fel, saját családjuk szekálja őket.

2011. dec. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
dugd el a családod papucsát, és akkor majd megtanulják hogy ne szóljanak a mérleg eredményei ellen.
2011. dec. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tényleg nem tudom mit várnak, 1 hónap alatt adjam le az összes feleslegem? Nem egy hónap alatt szedtem fel, hanem 6 év alatt kb...
2011. dec. 19. 12:12
 9/10 anonim ***** válasza:
amúgy.. most nem a fogyás miatt, de ne foglalkozz ennyit velük. most komolyan, van egy véleményük, és mennyit is értenek a témához?
2011. dec. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem kell, hogy többet fogyj, számold ki.


Ha minden hónapban 4 kilót fogysz, 4 hónap mulva olyan leszel, mint egy nádszál.

2011. dec. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!