Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyas utani hajhullas. Nem...

Timtimi kérdése:

Fogyas utani hajhullas. Nem tudom mar mi tevo legyek?

Figyelt kérdés
Korabban mar kaptam par tanacsot itt nehanyatoktol, igy el is mentem orvoshoz, teljes verkep, stb stb.....minden negativ, meg a pajzsmirigyem is szinten tartja magat miota fogytam, ami jo hir.....szoval az orvosom szerint lenyegeben nincs semmi egeszsegugyi oka a hajhullasomnak...vitaminhianyom sincs....a hajam az nem annyira hullik, inkabb elvekonyodik es eltunik.....egyszeruen egyik nap van masik nap nincs....nagyon ilyeszto....ha barki jart hasonlo cipoben, kerem irjon.
2011. dec. 19. 18:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

vutaminhiányod nincs? ez így látszik a vérképből?

azért csűrj egy forever béta karotint, drága cucc, de pl. általában segít is.

2011. dec. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
vitaminhiányod, félre gépeltem.
2011. dec. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
ilyesmire gondolok, hogy vas, kalcium, stb. stb......ezek a verkep szerint mind rendben vannak....ugy tudom a vashiany meg okoz ilyen jellegu hajhullast, ezert irtam, hogy az rendben...koszonom az otleted.
2011. dec. 19. 19:04
 4/13 anonim ***** válasza:
gondoltam, hogy egy vízoldékony vitamint nem igazán mutatnak ki vérből, de nem az én szakterületem, így nem lehettem biztos benne.. most, hogy írtál, méginkább ajánlom. most csinálhatnék üzleti dolgot ebből, vedd meg rajtam keresztül, mert ez a cég ilyen nagykeresben működik, de egyszerűség kedvéért: csak szerezd be.
2011. dec. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
hogyé adod?
2011. dec. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
erdekel!
2011. dec. 19. 19:17
 7/13 anonim ***** válasza:

de neem, ez tényleg macera.

úgy vehetsz (elvileg) hogy eljössz velem a raktárba, kapsz egy vásárlói kártyát, oszt venni kell minimum x mennyiséget. és akkor így megy a vásárlás. persze itt vannak tök jó dolgok amik amúgy jó karácsonyi ajándékok lehetnek, nem mondom le lehet vásárolni ezt a minimum összeget, dee.. keress rá neten a forever béta karotinra, én most nem tudok "üzlettel" foglalkozni.

ezt a "hogyér adod"-ra írtam.

csak mert már itt ülök. [link]


itt nem tudom lehet e vásárolni, de tudom hogy vannak oldalak, amik árusítanak. valamivel drágábbak, mint ha törzsvásárló lennél, de vehetsz 1-1 terméket is. talán ez célszerűbb, bár tudja a rák.

2011. dec. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
akarhogy is, azert a tippet koszonom:)
2011. dec. 19. 19:33
 9/13 A kérdező kommentje:
meg mindeg tobb, mint amit a dokim mondott> "stressz, torodjek bele"......:P
2011. dec. 19. 19:36
 10/13 anonim ***** válasza:

nos, én most nem fogok leszólni egy orvost. annyiszor megtettem már.. :D

jól kell kajálni, ami ma nem könnyű. csűrni kell némi kiegészítést, vitamonokat ezt azt, ha meg nincs pénzed, hát örülj hogy amennyi van azt nem rabolják el :D csak pozitívan, én azt mondom.

2011. dec. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!