Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Számotokra "se férfi" az, aki...

Számotokra "se férfi" az, aki 80 kg alatt van? Férfiak is miért kezdik el ezt az anorexia őrületet?

Figyelt kérdés

Természetesen nem bántani akarok senkit, de egyszerűen elképedek pár kérdésen itt. Férfiak 60-63 kilóval még fogyni akarnak. S a legtöbb meg olyan 180 cm körüli és ha már 75-80 kilót elérik, akkor teszik ki a kérdést, hogy hogyan tudnak 10-20 kilókat lefogyni.


Nekem pl. van egy ismerősöm, aki szintén hatvan-X körüli kiló és én már nem tudok úgy ránézni, mint egy férfira. Cingár, vékony. Egy ilyen hogy tudnak megvédeni? Hogyan nyújt biztonságérzetet?


Persze, nem azt mondom hogy legyen gorilla, de azért jó ha van mit fogni és érzem azt, hogy egy hús-vér emberrel van dolgom.


Természetesen az megint más dolog, ha valaki beteg és amiatt fogyott le, illetve más nyomós oka van rá (pl. világszintű versenybringás, ahol minden deka számít).


Én úgy gondolom, hogy egy férfinak illene MINIMUM 80 kilósnak lennie (persze, ha 173 cm fölötti és nem 150 cm magas).


Ti hogy gondoljátok ezt? Nektek bejön a sok 2 dimenziós férlány? (mert már nem tudom eldönteni, hogy mi az...)


2011. dec. 21. 12:06
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
80%
férjem 180 cm és 76 kg. pont ideális, még egy kis pocakja is van. ha hízna csak hájas lenne. tehát nem osztom azt a véleményt hogy 80 kg felett lehet valaki igazán férfi. én nem szeretem sem a hájas sem a kigyúrt pasikat.jó persze ha 60 kilós lenne az sem lenne jó, de maradjon 80 alatt.
2011. dec. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
52%

Te nagyon el vagy tájolva.

Senki sem szeret hájas lenni. Legalábbis a legtöbb férfit zavarna, ha lenne rajta felesleg.

A testalkat, izomzat függvénye a testsúly.

Közeli férfi ismerősöm 177 centi magas, és 68 kiló, és nagyon izmos. Nem sok nála erősebb embert ismerek. Ő hogy nézne ki min. 13 kiló hájjal? Elárulom, valószínűleg pocakot eresztene, a kutya sem nézné meg, nem dicsérné meg senki.


Az hogy neked nem tetszik a cingár, vékony testalkat, az a te dolgod, a te ízlésedet tükrözi. Nekem pl. jobban tetszik, mint egy nagydarab, izmos férfi.

2011. dec. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 LadyLee ***** válasza:
100%

Nekem szinte mindegy hány kiló a pasi - mindaddig, amíg az egészséges kategóriába sorolható.


DE, ami nagyon taszító, az az, ha egy pasi a súlyával foglalkozik. A férfi legyen egy paraszthajszállal szebb az ördögnél, legyen tiszta, ne hordjon zoknit szandálhoz és legyen kiadós étvágya. Ennyi.

2011. dec. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
46%

Egyszer ez az ismerősöm felhízott 73-74 kilóra.

Bizony az akkori fényképein látszik is, hogy már lett egy kis hasa. Ő maga mondta, hogy nem is érezte jól magát, be volt lassulva, pocakosan nem bírt úgy mozogni, hajolni, futni sem.

2011. dec. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Párom 170 centihez 55 kiló. Egy ideig depressziós volt, mert rengeteg borzalmas dolog történt vele, amit senkinek sem kívánok, és akkor fogyott le ennyire. Viszont, azóta nem tud hízni. Pedig hihetetlen mennyiségeket megeszik (én már a felétől is rosszul vagyok). Egyszerűen ilyen a genetikája. Hiába vékonyka, nekem ő a tökéletes férfi. :)
2011. dec. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
18%
Én egyetértek Veled. Nekem sem jönnek be azok a pasik, akik mondjuk 80 kilo alatt vannak... egy pasi legyen pasi. :) Elnézem az utcán ezeket a mostani fiatal srácokat, akiket már inkább "filányoknak" neveznék... basszus, ez hogy védi meg a nőt? Hogy áll ki magáért? Ááá...
2011. dec. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én irreális férfi fogyós kérdést nem sokat láttam itt, tinifiúk szoktak, 12-14 évesen, kis magassággal írni hogy 60-70 kilók, a válaszolók meg általában megnyugtatják őket, hogy majd megnyúlnak, ők gondolom kis puhának és daginak érzik magukat, hiszen alig nőttek ki a gyerekkorból.


Szerintem a 180 centis férfi 80kilója se mindegy, hogy miből van, ha zsírból, akkor a fogyás után nyilván izmosodás jön ideális esetben. De ahhoz le kell fogyni valamennyire előbb.


Annak semmi értelme nincs szerintem, hogy "kilóra meglegyen" a férfi, legyen izmos, erős, de ne puhány, hájas, akkor már inkább sovány.

2011. dec. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az alkatilag vékony férfiak tetszenek, nem vagyok tini, nem azokra gondolok, akik a divattal foglalkoznak és emiatt le akarnak fogyni, hanem a hétköznapi felnőtt emberekre. Pl. a 173 centihez nem tudok 80-at elképzelni, inkább 58-65-öt.
2011. dec. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
96%
Ti milyen védelemről beszéltek? Annyi helyen olvasom, hogy a pasi így meg úgy meg tud védeni, ha izmos, na de mitől? 26 éves vagyok és életemben nem kerültem olyan helyzetbe, ahol szükségem lett volna arra, hogy fizikailag megvédjenek és ugyan van erre pici esély, de nem sok. Sokkal többet tartózkodom ismeretlenek közt egyedül, mint a barátommal, ez egyszerűen elképzelhetetlen szempont.
2011. dec. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy vagyok vele, mint a 8. válaszadó.

100x inkább választanék egy alkatilag vékony férfit, mint egy szekrény típust, egyszerűen azért, mert a vékony, inas tetszik. Nekem fontos, hogy egy férfi lendületesen, gyorsan mozogjon, a járása ne lagymatag legyen, és azt vettem észre, hogy a vékony férfiaknál megvan ez a fajta aktivitás. Egy hústorony, lehet bármilyen izmos is, mindig lassabban jár, komótosan lépked, az nekem annyira nem vonzó. Meg a nyakuk is olyan vastag sokszor, nekem a szép, vékony nyak, felemelt fej tetszik, gyönyörűen kihúzott testtartás, könnyed léptek, kb. mint amilyenek a táncos fiúk.

Az izompacsirtáknál általában ezek nincsenek meg, nekem túl nagyok.

2011. dec. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!