Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tegnap előtt megettem 1800...

Tegnap előtt megettem 1800 kcal-t, tegnap megettem 2300 kcalt, ma megettem 2400 kcal-t. Holnap megeszek 2300 kcal-t (pia) Mennyit fogok hízni sajnos?

Figyelt kérdés

Ezek történtek a napokban. S ez fog holnap is történni, mert hát ünneplés lesz és év utolsó napja. Szerintetek mennyit hízok ettől?


Nem szeretnék hízni! Le akarok még fogyni 10 kg-ot.


Minden nap járok futni.


Ma 1,5 órát futottam, melyből az első felét hegynek felfelé, mert hegynél lakom. Szóval vannak bőven leejtők.


170 cm magas vagyok és 64,5 kg.


(Basszus ma megettem 10 rétest...gáz.)


Amúgy hétköznap semmi édességet nem szoktam enni se, meg ilyeneket, semmi liszt, kenyér, pékáru. Csak hús és zöldség meg tejtermékek.


Viszont az ünnepek alatt csoki, süti (liszt), meg ilyesmik is lecsúsztak úgy, mint mások.


Ma annyira beettem, hogy most is hányingerem van a rétestől.


Szerintetek mennyit hízok ettől?


Help!


köszi!


27 L


2011. dec. 30. 19:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

mmm... rétes...


Megpróbálok nem bunkó lenni. Na jó, csak egy kicsit nem. :D

Mennyit futottál?

2011. dec. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

kiszámoltam neked.

Az egyik oldalon azt adta ki hogy számodra: Szükséges kalória : 2231 naponta,

tehát nem baj hogy annyit ettél. az még jó. :) nem valószinü hogy hízni fogsz.

2011. dec. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
te nagyon hülye vagy...egyrészt tökéletes a testtömeged, másrészt teljesen normális mennyiséget eszel
2011. dec. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Nem eszik normális mennyiséget, felnőttek számára napi irányadó beviteli érték nőknek 1900-2100 közé tehető. Ráadásul fogyni akar, az ő dolga...

De legalább sportol nem mint itt sokan...

2011. dec. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

"Nem eszik normális mennyiséget, felnőttek számára napi irányadó beviteli érték nőknek 1900-2100 közé tehető. Ráadásul fogyni akar, az ő dolga... "


de normális mennyiséget eszik, teljesen megfelelőt a testtömegének és az aktivitásának - semmi szüksége fogyásra, ha 1,5 órákat fut naponta, akkor izmai vannak, az izmokat meg táplálni kell, bőven szüksége van a napi 2200-2500 kcal-ra - a normális testtömegből, pláne meg ha izmos is teljesen feleslegesen fogyna 10 kg-ot


fogadok, ha belinkelne egy képet magáról, minden normális ember megmondaná neki, hogy bomba alakja van

2011. dec. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Amúgy a többi napon semmi cukrot nem eszem, es kb 1500 kcal-t max.
2011. dec. 30. 20:29
 7/21 anonim ***** válasza:

" megfelelőt a testtömegének"


Súlytartáshoz! Bocs... Élsportoló férfiként vagyok 65 kiló, és én eszek 2000kcal-t + tápkieget

2011. dec. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
gratulálok a koplalásodhoz akkor 1500 nagyon kevés neked...komolyan nem értem, egyesek minek dolgoznak annyit, hogy tönkretegyék magukat
2011. dec. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Értelek én titeket, de nem vagyok én olyan nagy ász, hogy 100 km/órával futok. Szóval ez afféle női "lötyögés", csak olyan a terep, mint egy hullámvasút. Szó szerint. Amikor megyek fel a hegyre, akkor megszakadok, lefelé meg "gurulok". Bár sokszor úgy gondolom, hogy lefelé is kell izom, hogy ne essek le. Szóval ott is van min dolgozni...
2011. dec. 30. 20:35
 10/21 A kérdező kommentje:
Az élsportoló férfinak kíváncsi vagyok az edzéstervére. Engem is érdekel a futás komolyabban...
2011. dec. 30. 20:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!