Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kigyógyultam az anorexiából,...

Kigyógyultam az anorexiából, de nem szeretnék drasztikus hízást, hogyan?

Figyelt kérdés
164 cm vagyok, és 37.1 kg, 45 kiló körül lenne egészséges, nem? De ha most elkezdenék enni..akkor nem csak 8 kilót híznék, mert ugye lelassult az anyagcserém..szóval félek...nem akarok 50 kiló lenni. Nem bírnám elviselni...Fokozatosan kéne? Először 600 kalória 1 hétig, aztán 700? Egészen 1200-ig? Természetesen sportolok..köszönöm.
2011. dec. 30. 23:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gyógyultál ki, megint problémázol.
2011. dec. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Konkrétan még mindig. xd És rossz válasz, ha még az lennék, akkor ma nem ettem volna meg egy grillezet csirkecombot..és olyan nagy bűntudatom nem is volt utána, mert most nem úgy ettem, hogy "ha nem eszem meg összeesek, és akkor sosem hagynak békén" hanem úgy, hogy "egészséges akarok lenni."
2011. dec. 31. 02:59
 3/22 A kérdező kommentje:
Konkrétan még mindig. xd És rossz válasz, ha még az lennék, akkor nem ettem volna meg egy grillezet csirkecombot..és olyan nagy bűntudatom nem is volt utána, mert most nem úgy ettem, hogy "ha nem eszem meg összeesek, és akkor sosem hagynak békén" hanem úgy, hogy "egészséges akarok lenni."
2011. dec. 31. 02:59
 4/22 A kérdező kommentje:
Konkrétan még mindig. xd És rossz válasz, ha még az lennék, akkor ma nem ettem volna meg egy grillezet csirkecombot..és olyan nagy bűntudatom nem is volt utána, mert most nem úgy ettem, hogy "ha nem eszem meg összeesek, és akkor sosem hagynak békén" hanem úgy, hogy "egészséges akarok lenni."
2011. dec. 31. 02:59
 5/22 A kérdező kommentje:
Konkrétan még mindig. xd És rossz válasz, ha még az lennék, akkor nem ettem volna meg egy grillezet csirkecombot..és olyan nagy bűntudatom nem is volt utána, mert most nem úgy ettem, hogy "ha nem eszem meg összeesek, és akkor sosem hagynak békén" hanem úgy, hogy "egészséges akarok lenni."
2011. dec. 31. 02:59
 6/22 A kérdező kommentje:
Konkrétan még mindig. xd És rossz válasz, ha még az lennék, akkor ma nem ettem volna meg egy grillezet csirkecombot..és olyan nagy bűntudatom nem is volt utána, mert most nem úgy ettem, hogy "ha nem eszem meg összeesek, és akkor sosem hagynak békén" hanem úgy, hogy "egészséges akarok lenni."
2011. dec. 31. 02:59
 7/22 A kérdező kommentje:
ÚRISTENXD Bocsánat, rossz az internetünk:$
2011. dec. 31. 03:04
 8/22 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy hízni fogsz, mert a szervezeted már átállt a soványságra. Egyél csak, amennyi jólesik.


45 kiló az jó lenne kb, igen, de a 37 az még nagyon kevés. Csoda, hogy menni tudsz és nem ájulsz el az utcán.

2011. dec. 31. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem gyógyultál ki. Legalább 50 kilónak kéne lenned, akkor lenne kb. normális a BMI-d. Akkor néznél ki úgy, mint egy normális egészséges, karcsú ember.

Gyógyultnak majd akkor nevezhetünk, ha ezt elérted, és legfőképp jól érzed magad a bőrödben, és akár hetek is eltelnek az életedből úgy, hogy nem állsz mérlegre.

Szerintem mindenképpen fordulj orvoshoz, mert ha most ilyen soványan elkapsz valami betegséget, bele is halhatsz.

2011. dec. 31. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
85%

Kb. 50 kilónak kell lenned, és nem 1200, hanem 3000 kalóriákat kellene kajolnod minden nap.


És amint gyarapszol szépen, elkezdeni sportolni - még nem, majd olyan 43-44 kg körül -, hogy izmosodj is.


Ja, és még masszívan benne vagy "nem szeretnék 50 kiló lenni", meg "egészen 1200.ig?" Elárulom, h 1200-zal te nem fogsz hízni egy gr-ot sem.

2011. dec. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!