Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez kb hány kcal? reggeli:2...

Ez kb hány kcal? reggeli:2 abonett (32kcal) ebéd:1 adag tejbegríz édesítőszerrel (folyósabb állagó volt, kevés búzadarával kb 4dl tejjel) délután:1 adag majonézes krumplisaláta kb 5 darab sajtos rúd leveles tésztából (házi készítésű)

Figyelt kérdés
2011. dec. 31. 16:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%

4500-5000 kcal

2 abonett: 32 kcal

tejberíz. az nagyon hizlaló máskor egyél helyette tejberizst

tejberiz kb. 1500 kcal tiszta szánhidrát

1 adag majonézes krumplisaláta: 2 kg krumpli, 2 tubus majonéz + stb. =3000 kcal (ha a minimumot nézzük)

Szerintem durván ennyi lehet, de lehet ennél több is, de kevesebb nem. Szerintem többet kéne enned ez nagyon kevés, koplalással semmit sem érsz el.

2011. dec. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

teljesen esszenciális fehérje hiányos, az éhező testet meg minden ember felhizlalja, lényegében ezért van annyi elzsírosodott ember.

egyébként ez létminimum alatti energiabevitelnek tűnik, bár lehet nagy adag krumplikat eszel és fél kilós sajtos rudakat.. akkor persze már a felhízós adagnak tűnik inkább.

2011. dec. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
kizárt hogy ez a kevés amit ettem ez 4500 kcal! max 2000
2011. dec. 31. 17:35
 4/11 anonim ***** válasza:
nem írtad, milyen adagokat ettél, 1. válaszoló pedig leírta, hogy több kiló burgonya bizony.. több kiló.
2011. dec. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nenene, ne hidd el amit először írtam. Csak vicc volt, nehogy ez miatt kevesebbet egyél. Amit ettél nem, hogy 2000 nincs, de még az 1000 is nagyon alulról karcolja. Az adagoktól függ, de ha durván is vesszük akkor is csak 1000, de inkább 700-800.
2011. dec. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
bocsi leírok mindent.
2011. dec. 31. 17:50
 7/11 A kérdező kommentje:

a tejbegríz:4dl tejjel édesítőszerrel,pár kanál grízzel.

a krumpli saláta az nagyon kevés volt kb. 4 evőkanállal vehettem magamnak.

a sajtos rúd az nagyon kicsi volt

de utána még ettem 2 sajtos sörkiflit.

na és így kb hány kcal?

2011. dec. 31. 17:52
 8/11 A kérdező kommentje:
sajnálom hogy ilyeneket kérdezek de most fogytam 11kilót és 3 nap alatt 30dkg-ot visszahíztam.és többé nem akarok dagadt lenni:s
2011. dec. 31. 17:53
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
Ez a 30 deka valóban kritikus. Privátban vállalok eutanáziát, ha úgy érzed, az életed emiatt már nem folytatható tovább.
2011. dec. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Na kezdjük ott, ha lefogytál akkor ennél már jóval többet kell enned. A diétádnak vége, ha jól vettem ki akkor miért csinálod tovább? A súlyod mindig kifog inogni. Nem mindegy mikor méred magad. Egy nap akár 1-2 kg eltérés is lehet. Nem mind1, hogy kajálás után vagy reggel méred magad.

A diétának vége, akkor rá kell állnod a normális táplálkozásra, annyit kell enned ami a napi energia szükségleted. Ezt jó, ha továbbra is egészsége ételekkel

viszed be a szervezetedbe. Rendszeres mozgást se felejtsd el továbbra sem. Diéta után érdemes fokozatosan ráállni a rendes táplálkozásra. Ajánlott napi 5x-i étkezés és fokozatosan elosztva. Reggel szénhidrátos, este fehérje stb.

2011. dec. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!