Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki fogyott már itt 40-50...

Valaki fogyott már itt 40-50 kg-t vagy 30 felett, ha igen milyen módszerrel és mennyi ideig tartott? Lóg a bőr?

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem csak 25 volt, és csak 103-78 között. de ha fokozatosan fogysz, tehát heti 1 max 1,5 kiló, közben pedig !sportolsz! akkor nem lesz gond. a gyors fogyásnál van lógás.
2012. jan. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én fogyasztottam egy barátnőmet. Pontosan 47 kilót. A bőre szépen rendbe jött, a kilókat 9 éve nem szedte vissza.
2012. jan. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Igen, én most tartok kb az 5O-nél...még 1O-et legalább szeretnék. Április-május felé kezdtem a fogyókúrát. Sajátos módszerrel, magam állítottam össze mit eszek. Egyedül a sport az, amit nem csinálok, sajnos, pedig nagyon jó lenne :S mostmár muszaj lesz elkezdenem rendszeresen.

2O éves vagyok, tehát még nagyon szépen visszahúzódott a bőröm, egyedül a combommal van gond...ott volt különben is a legtöbb felesleg és még mindig van, illetve az még nem szép, ezért kellene futnom, de majd vizsgák után azt is beiktatom :)

2012. jan. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Jaj, ne haragudj, most vettem csak észre, hogy írtad:3O felett.

Szerintem ha tornázol, sportolsz mellette, akkor eléggé rendbe jön. Mondjuk anyukám is 3O éves kora körül fogyott nagyon sokat, és hát nem mondom, hogy tökéletes az alakja, de azért nem lóg sehol neki.ja, és nem is sportolt mellette, csak tornázott keveset

2012. jan. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem korban 30 felett, elnézést. Súlyban 30 felett.
2012. jan. 4. 18:48
 6/7 anonim ***** válasza:

A legfontosabb az, hogy kíméld a szövetedet mindenféle erős aktivitás közben (sport).


A nők azért hordanak sport-melltartót, hogy ne lötyögjön pl. futás közben a mellük és ez által ne lógjon meg. Kilazul és kitágul a szövet, ha a súly fel le ugrál és erőltetve van. Izom meg elernyed.


Mindenütt egyforma a szöveted. Tehát ha neked az egész testeden (has, comb, csípő, mell) sok a háj, akkor ezt is valahogy "fixálni" kell. Segíteni kell a szövetet. Erre vannak mindenféle fitness szorító ruhák, övek. Arra viszont vigyázz, hogy ne legyen túl szoros, mert akkor meg a vérkeringést zárja el. Lényeg, hogy ne lötyögj.


Én pl 170 cm és 65 kg vagyok, rendszeres futó. Mellemet természetesen fixálom mindig, és a derekamra-hasamra is teszek egyfajta szorítót, hogy ott az alhasi szövet ne legyen lógós.


Remélem segítettem.


Ja, és sok folyadék és nyújtás edzés előtt és után!

2012. jan. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hu, nekem nagyon sokat segítettél ezzel :) KÖSZIIIIKE :)
2012. jan. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!