Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Zöld tea hat mint fogyási...

Zöld tea hat mint fogyási módszer?

Figyelt kérdés
Kinek vált be a zöld tea, mint fogyási módszer? Rengeteget hallottam már, hogy tanácsolják, de én most igazi tapasztalatokat kérek, és hogy mennyit fogyott, mennyi idő alatt, nem csak ajánlgatásokat!!! Mert ha semmi, akkor bele sem kezdek.

2012. jan. 5. 09:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ha kevesebbet eszel és mozogsz mellette napi la. 40-45 percet.
2012. jan. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%

Minden tea igazából arra jó, hogy bizonyos mértékben kielégíti az orális kényszert, így nem raksz annyi plusz kaját a szádba.


Amúgy igen, a zöld tea valóban egészséges és ajánlott mindenkinek, nem csak fogyókúrázóknak.

2012. jan. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én fogyózom és fogyasztom a zöld teát is, de inkább mint tisztitókúrát, nem mint fogyasztószer, mert fogyasztani önmagában nem fog!

Pl: az ünnepek alatt elengedtem magam egy kicsit fogyókúra szempontjából, az ünnepek végére 2kilóval lettem nehezebb, 1-2 nap zöldteázás, és ismét a régi vagyok :)

2012. jan. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Igen,mint a többiek is irtak,magaban nem segit fogyni,de nagyon egeszseges,hogy meg valtozatosabba tedd a fogyokurat,küldök egy linket,nem fontos minden nap egy es uyganazt,egy idövel megunod.

[link]

2012. jan. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ezen a linken egy olyan teleszín-teleírás oldal jeleni meg, hogy megijedek. Mit kezdjek vele???
2012. jan. 5. 12:19
 6/14 anonim ***** válasza:
Mivel teged a tea erdekel,elöször elolvashatod,a 6 legerösebb zsiregetö tea illatos füszerekböl.A többi cikkbe is beleolvashatsz.
2012. jan. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

femina.hu-val érdemben ne foglalkozz kérdező, itt írnak mindenféle "zsírégető" természetes anyagokról, kár ha ebből bármi igaz lenne, akkor nem lenne több millió túlsúlyos ember. szerintem ez elég gyakorlatias példa.

konkrétan a zöld teáról: én iszom. sokat, napi 1 filter, durván 1 liter vízzel. természetesen még nem haltam meg, nem égett el a testzsírom :)

2012. jan. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: És fogytál vele?
2012. jan. 5. 20:02
 9/14 anonim ***** válasza:

ha én azóta a leglassabb ütemben is fogynék, mióta rendszeresen zöld teát iszom (fiatal koromban kezdtem megismerkedni a keleti harcművészetekkel, kultúrával. a teázás megmaradt többek között) akkor már nem élhetnék.

nem, nem fogytam.

2012. jan. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egy liter vizhez egy zacsko tea,hat igy biztos nem fogytal.A fogyashoz sokkal több zöld tea kell.Normalis dozis,1 tea,1 csesze viz.Amit arulnak zöld tea cseppek,fogyashoz,1 csepp,annyit er,mintha 5 bögre teat ittal volna.
2012. jan. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!