Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagy súlyú 17éves gyereknek...

Nagy súlyú 17éves gyereknek milyen mozgást ajánlotok diéta mellet? 1400kalóráis diétán vagyok, már 2hete betartom de valami féle mozgás forma is kellene sokan ajánlották a futást de szerintem 148kg az necces!

Figyelt kérdés
Van súlyzom, futópad, ekliptikus trénerem! fekvenyomó padom! de én konkrét futás technikára gondoltam, probálkoztam gyorsan 1 percig futni elliptikuson, de nem birtam ki max 25másodpercig ( 1 perc gyors, 1 perc lassu séta szerü aztán ismétlés ezt kb 4-5x de nem megy!:(
2012. jan. 10. 20:11
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
lemaradt: szoktam csinálni felülést általába napi 1 óra mozgásra van elegendő időm!:) de azt ki használom. nem rég kezdtem ezt, ez volt az újévi fogadalmam hogy lefogyok:)
2012. jan. 10. 20:13
 2/20 anonim ***** válasza:
44%
Nem értem... elliptikuson hogy futottál? A múltkori kérdésedre már meg lett adva a válasz, kezdd a legkisebb fokozaton, ami csak elérhető, nem a sebesség a lényeg ekkora súlynál. Ezzel a súllyal a futást felejtsd el, nagyon megerőltető lenne a térdeidnek, de érdemes kipróbálni a futópadodon egy lassú, ütemes sétát.
2012. jan. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
En csak sajat testsulyas edzest javaslok attol egybol szalkas is leszel
2012. jan. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
44%
Felüléssel meg semmit nem érsz el, alig éget kalóriát. Ekkora súlynál az aerob gyakorlatokra kell helyezni a hangsúlyt!
2012. jan. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
az elliptiks az nem vmi futás simulátor?xd
2012. jan. 10. 20:15
 6/20 anonim válasza:

Fekvozes, felules, uszas, lepcspzes. Ha mar belejottel futas, huzockodas.

Sok sikert:)

2012. jan. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
köszi:)
2012. jan. 10. 20:18
 8/20 anonim ***** válasza:
44%
Hát max a sífutáshoz van köze inkább.
2012. jan. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
am, ha elliptikusal folyamatosan 30percet közepes sebességel és fokozaton csinálom (sétánál kicsit gyorsabb) akkor az már jó? (nem vagyok jártas a mozgásban, bevallom életemben nem mozogtam! tesiről felmentet vagyok magasvérnyomás miatt!)
2012. jan. 10. 20:19
 10/20 anonim ***** válasza:
44%
148 kilósan, edzetlenül fekvőzni, felülésezni. Gratulálok. Előbb adná fel az egészet, mielőtt hármat számolnék. Úszás nem rossz ötlet, de azt is legalább egy-másfél óráig kéne csinálni, hogy legyen értelme! (Nem beszélve arról, hogy utána megéhezel, mint az állat...)
2012. jan. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!