Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nem tudok...

Mit csináljak, ha nem tudok fitness edzésekre járni?

Figyelt kérdés
Alakot szeretnék formálni, kicsit fogyni is. El is döntöttem, hogy akkor megyek aerobicozni vagy valami hasonlót csinálni. Egy gond van. Vidéki vagyok és úgy járok be mindennap suliba és utána dolgozni a városba. Ahol lakom ott nem igazán van lehetőség ilyenekre a városban (Pécsett) pedig egyszerűen nem tudom úgy összeegyeztetni az időpontokat. Vagy túl későn van az edzés, vagy éppen dolgozom, vagy előtte úgy ér be a buszom, hogy van egy óra semmittevésem, vagy ugyanez utána, tehát edzés után úgy jön busz, hogy ülhetek 1-2 órát a bevásárlókp-ban. Ilyet viszont nem fogok csinálni, így sincs elég óra egy napban. Most mit csináljak???
2012. jan. 12. 19:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Edzés Youtube videók segítségével, edzés DVD-k segítségével, edzés saját testsúly felhasználásával, kocogás, futás. Az alakformáláshoz nem kell pénzt kiadni, minden elérhető ingyen.
2012. jan. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
DVD-éket néztem, olvastam róluk fórumokat, de kifejezetten azt írták róluk, hogy nem a legjobbak, max arra elegek, hogy formában tartsanak, de zsírégetésre egyik sem optimális. Vagy esetleg tudsz olyan DVD-t, ami hatásos is?
2012. jan. 12. 19:42
 3/10 anonim ***** válasza:
Kifejezetten zsírégetésre elmész egy órát gyalogolni, kocogni, ellipszisezni, rosszabb esetben úszni, biciklizni. Ezek a legjobbak.
2012. jan. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De nincs valami DVD, amivel lehet aerobicozni? Úszás és biciklizés egyáltalán nem játszik, a kocogás sem.
2012. jan. 12. 19:54
 5/10 anonim ***** válasza:

majd megnézném aki leszólta a TECSŐ videókat, csinálják a csaj után ezt http://www.youtube.com/watch?v=9bMteFx8LbM

és utána mondják hogy nincsenek fenn jó edzések.

ha te egyedül, otthon végig nyomsz 1-1,5 óra edzést a videókon lévő gyakorlatokból ( http://www.youtube.com/results?search_query=zuzane+workout&o..

az bizony hogy fejlesztő! ennyi erővel az én itthoni edzésem sem fejlesztő, ezt pedig enyhén veszélyes lenne a szemembe mondani.

zsírégető pedig minden, még az evés és az alvás is, a lényeg hogy ne pótold vissza az összes elégetett zsírt. magyarul kalóriadeficitet tarts az étkezéseiddel. hát, ez pont nem magyarul lett. mindegy.

2012. jan. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Áh Aczél hagyjad már, hiszen látszik a csajon hogy tiszta felfújt mű izmai vannak. Meg biztos fotó sopp is.


:D

2012. jan. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
még az sem érdekel, hogy szilikonos csecsei vannak, a gyakorlatokra fókuszálj ;)
2012. jan. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
amúgy mizu?
2012. jan. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez nem offolós cset-topik :D
2012. jan. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
már válaszoltunk.
2012. jan. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!