Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 darab virsli kb hány dkg lehet?

2 darab virsli kb hány dkg lehet?

Figyelt kérdés
Elromlott a mérlegem,és most nem tudom lemérni.
2012. jan. 14. 12:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ami nekem van itthon az 60 g/db, vagyis 12 dkg a kettő.
2012. jan. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi,hogy megnézted! :)
2012. jan. 14. 12:22
 3/13 anonim válasza:
50-60 gramm. Sokszor ráírják a termék csomagolására.
2012. jan. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Bocsánat, db. 5-6 dkg.
2012. jan. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
5%

fogsz egy számológépet, megnézed a csomagoláson, hány gramm.


beütöd a gépbe, és megnyomod a / gombot.


megkeresed a csomagoláson, hogy hány darab volt benne, ezt a számot is beütöd. (ha felvágottpultnál vetted, akkor kénytelen leszel megszámolni, hány darabot vettél)


ezután megnyomod a = gombot.


tadam! a számológép kiírja a virsli tömegét!

2012. jan. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Fajtától függ. Amit legutóbb ettem, 80 gramm volt darabonként.
2012. jan. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
15:03-as. Akár hiszed akár nem tudok számolni,sőt még számológép nélkül is ha kell. A virslit édesanyám hozta nekem,mert hogy ő vett belőle maguknak,és "kóstolót" hozott belőle nekem pár darabot amit egy műanyag dobozba tett bele. Így aztán hiába számolgattam a virslit,a súly sajnos az otthoni műanyag dobozon nem volt rajta. Nagyon sajnálom,és én kérek elnézést,hogy fel kellett tennem ezt a kérdést,neked pedig fáradoznod kellett a válasszal,de hidd el,ha nem lett volna szükségem valami segítségre,akkor nem kérdezek! :S
2012. jan. 16. 07:58
 8/13 A kérdező kommentje:
Majd elfelejtettem,a többieknek köszi a választ!
2012. jan. 16. 07:59
 9/13 anonim ***** válasza:
15%

Azta, megtanítottak az isiben számolni? Kár, hogy ennek ellenére is hülye maradtál.


szerinted meg tudja itt mérni helyetted valaki azt a kibeb@szott virsit? nem. Még egy képet sem raktál be, hogy legyen valami támpontja a találgató embereknek. Ráadásul, ha tényleg rendszeresen méred a kajádat, akkor tudnád mennyi egy virsli. tapasztalat miatt. legutoljára pedig, virslit akkor ennék, ha az életem múlna rajta. mocsadék egy kaja, a kutyámnak nem adok ilyen tré dolgot...

2012. jan. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Nincs mit! A virsliben az a rossz, hogy fogy...
2012. jan. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!