Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 170cm vagyok jelenleg 61 kg...

170cm vagyok jelenleg 61 kg és 17 éves vagyok és szeretnék lefogyni olyan 7kg-ot, combomon - hasamon lerakódott kisebb zsír felesleg, hogyan kezdjek neki tippek? Csak normális válaszok érdekelnek köszönöm

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 22:56
 1/6 anonim válasza:

én 174 vagyok és 61 kiló:D 17 éves:D és engem is érdekelne.. én csak 5-öt akarok leadni:D DE sport nélkül, mert ahhoz lusta vagyok.

nyár óta 12 kilót adtam le úgy, hogy koplaltam.

2012. jan. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
rajtam van hogy 4-5 kiló leföl jár :D hát jah elvileg sporttal lehet legjobban fogyni .. de ha lusta az ember :D elindulni a nehéz rávenni magad a mozgásra :D iskola mellett még nehezebb
2012. jan. 17. 08:47
 3/6 A kérdező kommentje:
am 12 kg-ot leadni komoly :) gratulálok :)
2012. jan. 17. 08:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Tavasszal kezdj el futni, vagy ha bírod a rossz időt akkor mostanában! Mellette 1300 kalória egészséges étel!

Ezzel Heti 0,5 kg garantált, ha nem 1!

Tavaszra már szép magas, karcsú, nyúlánk leszel!

2012. jan. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az elsőtől kérdezném..remélem még olvasod, hogy hogy sikerült lefogynod 12kg-t sport nélkül?
2012. febr. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
hat en is leadtam egy jo par kilot sport nelkul !!!ja es ha a kerdezo lany akkor javaslom neki hogy a fiuk nem szeretik a sovany es magas noket (tisztelet a kivetelnek)
2012. júl. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!