Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha itthon táncolok 1 órát az...

Ha itthon táncolok 1 órát az ér valamit?

Figyelt kérdés

Futni még nincs erőm :( 160 cm vagyok és 68 kg..próbálok áttérni a helyes táplálkozásra is, de mozgásnak még csak ezt gondoltam, mert egyébként is nagyon fáradt vagyok mostanában, kint meg még nem is tudnék futni.

ha elég intenzív felérhet mondjuk egy aerobickal? vagy csak simán zsírégetésnek megfelel?


2012. jan. 17. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Valamit ér, de sokat nem, aerobicnak pedig nem felel meg.
2012. jan. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Andizsuzsi ***** válasza:
Sokkal többet ér, mintha nem csinálsz semmit. Vágj bele, ha rendszeresen csinálod, meghozza a kedved a többi mozgáshoz is.
2012. jan. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszi :)

amúgy rosszul írtam, nem úgy értettem h azzal egyenértékű, mert gondolom h nem, csak a kalória égetésben közelít er hozzá

2012. jan. 17. 16:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem közelít, mert aerobicban célzott mozgások vannak, ilyen olyan izmokra, izomcsoportokra, otthoni táncolásnál meg összevissza ugrál az ember.
2012. jan. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért nem veszel egy aerobic dvd-t, és csinálod azt otthon?
2012. jan. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Talán mert az sem ér sokkal többet? Nehogy aerobic DVD-ket vegyél. Először az étkezéseden változtass. Aztán gondolkodj az edzésen. Érdemes szakember tanácsát kikérni.
2012. jan. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Azért, mert később futni akarok, ezt kezdésnek csinálom csak.

A kajámon már változtattam.

2012. jan. 17. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!