Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok semmit?

Miért nem fogyok semmit?

Figyelt kérdés

Előre kérném,hogy a túl sovány válaszokat mellőzzétek.

168/ 51 kg vagyok, igen, alacsony a testtömeg indexem,vékony vagyok,nem kérek kioktatást e felől.Nyilván nemcsak én vagyok úgy,hogy alma alkat,hasra hízós.

Nos,rajtam is van zsír,a vékonyságom ellenére a rajtam lévő zsír ilyen aránytalanul oszlik le.Viszont sok felesleg sincs rajtam,,kimondottan hasból-csípőből szeretnék fogyni.

Mivel tudom,hogy nincs helyi zsírégetés,mindenhonnan fogyok.Nem vagyok anorexiás,nem tartom magam kövérek,csupán az aránytalanságomon szeretnék javítani,azaz feszes,lapos hasat.Ezért kérlek csak a kérdésre válaszoljatok.És mielőtt beképzelném magamnak,többen is mondták már,hogy hasról kéne picit fogyni és oké lennék.


Diétázom és edzem 2 hete,de semmi látható eredménye.

Az étkezésem:

Reggeli: toast kenyérként van dobozba csomagolva, abonett formájú( ebből 3-4 szelet,mert 1 db 13 kalória és nincs benne annyi ch,mint egy rendes t.k. kenyérbve

2 tojásból készült rántottával (1 sárgája,2 fehérje)

vagy 3-4 szelet sonkával,kis vajjal


Tízórai: gyümölcsjoghurt ( 110 kalória kb,a natúrt egyszerűen nem bírom megenni,de ha muszáj,akkor a cél érdekében bevetem)


Ebéd: 100gramm natúr csirke v. pulykamell filé + 50 gramm rizs


Uzsonna: ugyanez


Vacsora: 2,5 deci vízzel fehérjeturmix


2012. jan. 17. 23:52
 1/10 A kérdező kommentje:

Ebédhez még uborkasalátát szoktam enni, az uzsonnához elfelejtettem írni,hogy nem rizzsel,hanem csak uborkával.


Egyébként néha a tízórait felváltja a banán is.

Ezeken kívül más gyümölcsöt/zöldséget nem szeretek,de tervezem,hogy turmix formájában édesítőszer nélkül valamit alkotok,hogy legyen vitamin is.



És a diétát mennyire befolyásolja,hogy sokszor 11-dél körül kelek a délutáni suli miatt és nem tudok sokat enni,mert este a gép elött már nem eszek?


Az edzéseim:


heti 3* 4km futása 8-as erősségen,a maradék 2 kilóméter intervallumos,tehát 3perc laza futás,1 perc sprint,de ha nem bírom,megállok,még edzetlen vagyok a futáshoz,és 2 súlyzós edzés.

2012. jan. 17. 23:56
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Gondolom csak vizet iszol. Csirke mellé mehetne esetleg rizs helyett párolt zöldség, de ott is arra vigyázni, hogy ilyen mexikói keverék helyett répás-brokkolis-kelbimbós mix. Gyümölcsjoghurt helyett egyél túró+natúr joghurtot gyümölcsdarabokkal. Estére is egyél, a fehérjeturmix mellé! Edzésnek nem javaslom a sprintelős futást, mivel izmot bont, főleg, hogy edzetlen vagy. Inkább simán lazán kocogj 40 percet, még azt is kétlem, hogy egyhuzamban végigfutod, ha nem vagy hozzászokva. A lényeg, hogy olyan 110-130 között legyen a pulzusod legalább 40 percig. Előtte vegyél be vagy igyál L-karnitint.

2012. jan. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És így sikerülhet február elejéig kb 2 centit fogyni has -derék -csípő tajekrol ? Vagy ne is reménykedjek , hogy alacsony testsúlyról indulva ilyen könnyen lemegy?
2012. jan. 18. 08:04
 4/10 anonim ***** válasza:
Kísérletezni kell. Reménykedni ne reménykedj, akard, és tegyél meg mindent a célod érdekében!
2012. jan. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

te magad írtad: "alma" testalkat. lehet esetleg az izmaidat kéne formálni, hogy arányosabb legyél, és nem tovább fogyni.


de szigorúan a kérdésre: ha nem fogysz A) vagy koplalsz, és az anyagcseréd lelassul, vagy B) elég energiád van. elvégre kicsi vagy, nincs sok izmod..


megint nem a kérdéshez: miért kerget valaki esetleg elérhetetlen formákat? ha neked a hasad zsírosabb, akkor zsírosabb basszus. ha meg egyszer egy félkarú nő lesz az ideálod, akkor amputálod magad? miért is nem vagy jó így?

2012. jan. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nézd nem ideált kergetek, hanem szeretnék magamnak megfelelni . Egyébként ennyi erővel felesleges bárkinek a testedzés , fogadja el magát olyannak ,amilyen? Nem gondolom , hogy a zsírosabb hasamat el kéne fogadnom...
2012. jan. 18. 10:27
 7/10 anonim ***** válasza:
Kezdj el futni, mellette étkezz egészségesen!
2012. jan. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nem. ha az egészséget nem veszélyezteti a meglévő zsírréteg, akkor bizony el kéne fogadni, hogy van egy arányunk, van egy hízási zónánk amin változtatni nem tudunk. és írtam ezt is: építs izmot máshova, hogy arányosabb legyél, ha végül is a jó test arány a célod.

a testépítés valami ilyesmiről szól.

2012. jan. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért megnézném azt a "zsiros" hasat..már ne haragudj,de nekem a 160/56kg-mal kiállnak a bordáim akkor neked,h lehet zsiros a hasad?:O
2012. jan. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

testarány.. lehetnek soványabb karjai és valamivel zsírosabb hasa.. és így sem hájas a hasa, de mivel a karján se izom se zsír sincs, így az összkép sza.r.

vagy nem sz.ar, de manapság mindenki "NEM kerget egy ideált" szóval nem jó így az a lényeg.

2012. jan. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!