Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Naponta mennyi futás javasolt,...

Naponta mennyi futás javasolt, h minél előbb eredményes fogyást érjek el?

Figyelt kérdés

158 cm vagyok és 63 kg.

48 kg voltam nagyon sokáig, nem is ettem és nem is eszem össze-vissza, vagy sokat.

Szedtem egy gyógyszert aminek köszönhetően felszaladtak rám a kilók, amikor megtudtam, hogy a gyógyszer okozta fokozatosan leálltam. Azóta nem hízok, de fogyni sem fogyok.

Beszereztem egy futópadot.

Érdekelne, hogy naponta mennyit fussak, hogy minél előbb eredményt érjek el.

Tudom, hogy ez nem megy egyik napról a másikra, és ezt nem is várom el.


2012. jan. 18. 00:21
 1/3 anonim ***** válasza:
45-60 perc. elméletileg 20 perc után van zsírégetés.
2012. jan. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a futópadon elvileg nem olyan hatékony futni, de te tudod.


nézd, én 800 kcal-val a súlytartó szintem alatt étkezem, és 2 naponta futok 10-12 km-t. és nem fogyok...

2012. jan. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Előző, lehet, hogy még rövid ideje futsz.

Nálam 1 hónap után indult be a fogyás, de látványosan 1,5-2 hónap után. Bár én csak heti 2-3-szor futottam, plusz súlyzóztam, de ez utóbbit nem mindig.

Mégis lefogytam. Futógépen edzettem, változó időtartammal, volt, hogy csak 45-50 percet, de olyan is, hogy bő 1,5 órát. Csak kocogtam, rendesen futni nem is bírtam volna, csak pár percet.

Mindent ugyanúgy ettem, ahogyan azelőtt, kivéve az édességeket, csak heti 1-2-szer ettem valamilyen édességet. Nem számolgattam a kalóriákat, ettem rendesen, de olyanokat nem, mint sült krumpli vagy olajban sütött dolgok.

2012. jan. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!