Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bébiétel diétáról vannak...

Bébiétel diétáról vannak tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Utána nézve egy dolog erősödött meg bennem ismét: az emberek annyi hülyeségre hajlandók, hogy megspórolják a munkát, hogy a kifogások keresésébe feccölt energia (és idő) feléből már rég lefogytak volna.
2012. jan. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%

Mivel a bébiételek ingecsak kalóriadúsak, ezen kivül mivel nem kell rágni, sokkal többet meg lehet belöle enni, MIELÖTT jól laknál, nem hiszem, hogy igazán hatásos lenne.


Sokkal jobb, ha kiszámold, hogy mennyi kalória szükséges neked, annyit eszel rendszeresen és mellette sportolsz.

2012. jan. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%

Nem tudom, hogy lefogysz-e a bébiétel evéstől, de hogy rágás nélkül 2 héten belül elkezdenek meglazulni a fogaid, hiába mosod, az 100%


fogorvos

2012. jan. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
ez egy remek módszer, csak így tovább! kevesen tudják, hogy ha valaki egy teljes évig ezt a diétát folytatja, akkor az immúnissá válik élete végéig az elhízásra. nagyon jó irányba haladsz!
2012. jan. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szeretném leszögezni,hogy nem kell fogynom és nem is akarom kipróbálni csak olvastam múltkoriban róla és érdekelt van-e értelme!
2012. jan. 20. 08:02
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Valaki írta, h a bébikaják kalóriásak. Na, ez marhaság, a bbáknak jó, de felnőtt embernek marha kevés.

Egy babakaja 100 gr-ban kb. 120 kalória van max.

2012. jan. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%
Hát biztosan, mivel a bébikajáknak a szaguk ugyan kellemes, de az ízük pocsék, így megkóstolsz egy kanállal és rohansz a wc-re rókázni, tehát ilyen módon valóban fogysz.
2012. jan. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kislányom 7 hós lesz és nekem kimondottan ízlenek a kajái,amik tényleg csak számukra kalóriadúsak igaza van az egyik válaszolónak.Felnőtt embernek igen csak kalóriaszegény!
2012. jan. 20. 12:07
 9/9 anonim ***** válasza:
A bébiétel kalóriaszegény (1 üvegben 190 gramm és csak 112 kcal van, hipp). Én terhességi hányás miatt eszem, sokkal könnyebben meg tudom emészteni, mert nem darabos étel, de biztosan ki lehetne váltani krémlevesekkel, főzelékekkel. Fogyókúrázni szerintem jobb ennél szórakoztatóbb módon, diétás ételek fözésével, zöldségek, gyümölcsök változatos elkészitésével.
2016. dec. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!