Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kockahasat szeretnék elérni,...

Kockahasat szeretnék elérni, edzésterv már megvan. Diétával vannak gondjaim, nemtudom h milyen arányba kéne bevinnem fehérjéket, szénhidrátot és zsírt a cél eléréséhez, úgy h az anyagcserém ne lassuljon és h zsírból fogyjak.5let?

Figyelt kérdés
2012. jan. 22. 11:52
 1/8 anonim ***** válasza:
2012. jan. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ezt ismerem de nemhiszem h 55% ch,15% fehérje és 30%zsírban kéne eloszlania....
2012. jan. 22. 12:29
 3/8 anonim válasza:
Én a töménytelen gyümölcsöt ajánlom neked, bármilyet. Ehetsz szerintem bármit, csak feleannyit amit eddig ettél. Ha ezen felül éhes vagy, és nem akarsz hülyeséget enni, akkor gyümivel telítsd el magad. Nekem gondjaim voltak az anyagcserémmel, és ez a módszer nagyon jól helyrerakta.
2012. jan. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a gyümölcs valóban jó annak,aki nem komolyan csinálja a kondit.Ugyanis teli van fruktózzal ami zsírként tárolódik.(persze nem arra gondolok h 1-2 alma,hanem ha sok gyümölcsöt eszel,mert ugye kevés benne a kcal és telít csak ugye a gyümölcscukor nagyobb mennyiségben így tabu)
2012. jan. 22. 18:29
 5/8 anonim ***** válasza:
egen.
2012. jan. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
akkor kérdezőnek: told feljebb a fehérje arányát hogy 2-3g/ttkg mennyiség legyen.
2012. jan. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ! ja valszeg az lesz h több csirkét eszek bár már ígyis a fülemen jön ki:D
2012. jan. 25. 16:59
 8/8 anonim ***** válasza:
akkor próbáld ki a pulykát, de kóstold meg a desznót is, ízleni fog.
2012. jan. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!