Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van ez? Valami fogyókúrá...

Miért van ez? Valami fogyókúrát tudtok ajánlani? Nem szeretnék ilyen gyümölcs/zöldség napokat tartani!

Figyelt kérdés
Régebben állítólag nagyon vékony voltam.Sokan mondták,de én jól éreztem magam a bőrömben. Most olyan 2hónapja picit meghíztam, a hasamra is ment és a seggemre is. Így már nem érzem jól magam. 159cm-47kg,és 17/lány. Még most sem vagyok "duci" de egyszerűen nem tetszek magamnak, mer bele nézek tükörbe és paaff. Valami fogyókúra, hogy lemenjen hasam, seggem? :/ . És miért lehet ez? :S
2012. jan. 25. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
a súlyod nem sok, de össze lehetsz löttyenve. sportolni kéne csillagom... :)
2012. jan. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
járok táncra.. az elég kemény. de mondjuk csak 1nap van. 4óra :S . itt ott elmegyek torna terembe is tornázni.
2012. jan. 25. 18:07
 3/5 Mirk ***** válasza:

Ez tökéletes testsúly a magasságodhoz, távol állsz a kövérségtől.


Ahogy előző is írta sporttal formásodhatsz. Heti 3x 45 perc mozgás kell mindenkinek.

2012. jan. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
annyit tegyél meg a mozgás mellett, hogy többször eszel kevesebbet illetve este NE egyél szénhidrátot. Tudom nehéz, de idővel hozzászokik az ember és tényleg hatásos :) este gyümi (de ezt se sokat mert ebbe is van gyümicukor) esetleg túró édesítőszerrel, saláta...+hús!
2012. jan. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én úgy szoktam, pl gyakorlaton eszek 4kiflit egesz délelőtt, olyan 4ig. Aztan amikor hazajövök eszek, utána már semmit. !
2012. jan. 26. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!