Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van ez? 2,5hete fogyózok...

Miért van ez? 2,5hete fogyózok addig mutatott a mérleg változást?

Figyelt kérdés
de egy hete elkezdtem járni edzőterembe,hasra,lábra edzek és futok....de azóta a mérleg nem mutat csökkenést pedig látszani látszik h fogyok....van valakinek jó edzésterve hasra,csípőre,láb-fenékre?
2012. jan. 26. 08:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Az izom nehezebb, mint a zsír, így hát ha edzel és izmot növelsz akkor lehet, hogy a súlyod nem megy lejjebb, mégis az alakod formásabb, feszesebb, látszatra vékonyabb lesz.


Ne csak a kilókat nézd, hanem mérd le magad a "kritikus" területeken mondjuk minden héten - látni fogod a csökkenést :)

2012. jan. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Andizsuzsi ***** válasza:
Előzőnek elméletileg igaza van a zsír és izom súlyát illetően, de nem valószínű, hogy 1 hét alatt bármilyen mérhető súlyú izmot tudtál magadra rakni. (Ha mégis, akkor a testépítők sorban fognak a módszeredért állni). Nem lehet, hogy a fokozottabb energiafelhasználás mellett többett is eszel?
2012. jan. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
nem eszem többet...a reggeli van h kimarad,de ha reggelizek akkor egy tojásos zöldséges szendvics,délbe főtt étel,du vagy egy szendvics vagy egy péksüti és 6előtt még vmi étel könnyebb....6után már semmi csak innivaló.vagy vizet iszok vagy barack-almalé.de szeretnék fogyni és ez igy jóval kevesebb mint amiket ettem+kóláztam..valószínű az izom kezd fejlődni mert a combom-hasam keményebb.de szeretnék fogyni még pár kg-t.
2012. jan. 26. 09:37
 4/20 Andizsuzsi ***** válasza:
Lehet, hogy nincs is felesleged? Másfél hét alatt sem fogyhattál túl sokat, azóta meg nem megy lejjebb a súlyod, nem inkább csak izmosodni-formásodni kellene? Abból amit leírtál, nem derül ki, hogy hány kalória, amit eszel. A 6 után nem eszem (főleg, ha nem is reggelizel) nagy marhaság, akkor 14-16 órát is éhezteted a szervezetedet. Persze, hogy nem fogy.
2012. jan. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
kalóriát nem tudom mert nem számolom,inkább csak vizgyázok arra h mit eszek,mennyit.a mérleg most stagnál de a tükörbe viszont látszik h fogytam..
2012. jan. 26. 12:44
 6/20 A kérdező kommentje:
feleslegem meg van mert a popsimon is van zsír meg a hasamon egy pici ami ülve látszik mert 2gyereket szültem a kicsi még 7hós
2012. jan. 26. 12:45
 7/20 anonim ***** válasza:

nem tartom kizártnak, hogy egy idegen eredetű erőtér van körülötted, ami hatására ugye a mérlegek működése hibás lesz. vagyis nem hibás, mert a mérlegek nagyszerűen fogják mérni a súlyodat, csak azt nem tudják, hogy az ismeretlen erőtér miatt nálad nem 9,81m/s^2 gyorsulással kell számolni, hanem valamivel többel.

ez lehet a magyarázat, hogy "fogysz" még sem csökken a súlyod. a tömeged csökken, de te a súlyodat méred a mérlegeken.


lenne még egyéb ötletem is, de azt lehet már leírták előttem. de az unalmas is lenne ám.

2012. jan. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
milyen ötlet?
2012. jan. 26. 13:19
 9/20 anonim ***** válasza:

nem olvastam miket írtak neked, de mivel Andizsuzsi is írt, biztos ott van feljebb a megoldás is.


az hogy csökken a zsírod, nem kell hogy tömeg változással járjon, mert normális fogyós étkezés mellett az izmaidban a glikogén raktárak még visszatöltődhetnek. ami konkrétan ugyan olyan plusz tömeg, mint sokszor a fogyások elején a leadott víz tömege. ez az ami változik a zsír mellett.

2012. jan. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Andizsuzsi ***** válasza:

Bocs kérdező, Aczéltól kérdeznék valamit!


Nézem a női vizilabda EB-t. Bizony némely hölgyeknek komoly tartalékaik vannak, a vékonyabbak között is többnek rendesen narancsbőrös - remegős a combja. Gondolom az elvégzett munkával itt nincs probléma, tehát ez mind csak étkezés kérdése?

2012. jan. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!