Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arrol, hogy...

Babigabi kérdése:

Mit gondoltok arrol, hogy lehet-e rendszeres sport nelkül lefogyni, tehat hogy az etkezesemmel vigyazok inkabb, semmi teszta, kenyer, cukor, zsir, csak növenyek meg sovany hus? Ket gyerekem van, otthon nem igazan tudok mellettük tornazni.

Figyelt kérdés
2012. jan. 26. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Már többször írtam itt, hogy a fiam 8 hónap alatt 40 Kg-ot fogyott csak dietetikus által összeállított diétával. Nem kellett elhagynia semmit, de mindenből csak meghatározott mennyiséget ehetett naponta...
2012. jan. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én sem nagyon sportoltam, sőt, nem is hagytam el teljesen dolgokat, csak a mértékre figyeltem.

Szóval lehet, csak talán lassabban.

2012. jan. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, viszont plöttyedt leszel.
2012. jan. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%

elhagyás = 600 millió kalóriát ennél de egészséges ételekből? nem feltétlen nyerő.

a másik. a sport az = valamilyen szabályrendszer. úgy mondanám inkább, hogy edzés/mozgás nélkül lehet fogyni, élni, csak nem sokáig. vagy nem túl egészségesen.

2012. jan. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!