Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Alli-t kaptam a páromtól,...

Alli-t kaptam a páromtól, véleményetek róla? Szerintetek hasznos lehet heti 3 kondi mellett?

Figyelt kérdés
Én nem szedtem ilyeneket sosem, nem is vagyok a híve, ajándékba kaptam. HEtente 3szor járok edzőterembe. Valaki szedett már ilyet?
2012. jan. 29. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"Működése azon alapul, hogy megakadályozza a táplálékkal elfogyasztott

zsír egy részének felszívódását"

nem tudom, hogy ez igaz lehet-e..


de ha igen, akkor tűzre ezzel a sza.rral nagyon hamar, mert csökkenteni fogja az egyik legfontosabb tápanyagcsoport, a zsírok felszívódását! olvass mielőtt ilyeneket szednél, és beszélgess el komolyan a pároddal.. mindegy hogy mennyi pénzt ba.sz el hülyeségekre, de hogy ha ennek még az egészségedre is károsító hatása lesz, az már nagyon nem mindegy!

2012. jan. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hm. Értem. köszönöm a választ :)
2012. jan. 29. 18:12
 3/7 anonim ***** válasza:
igazán nincs mit. a fogyást meg (nyugodtan) bízd csak a táplálkozásodra + az edzésre.
2012. jan. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tehát akkor ba**zam be a sarokba az Allit :DD értettem :D
2012. jan. 29. 18:21
 5/7 anonim ***** válasza:

ne a sarokba, ott még valaki megtalálja a végén.

tényleg nincs értelme a zsírok felszívódásával szórakozni. ha működik is, akkor egy sz.ar dolog. ha nem működik, akkor eleve a téma is fölösleges. de gyanús hogy működik, mert ez megoldható. tápanyag felszívódást lehet gátolni. az más kérdés, hogy nem csak a zsírokét, vitaminok, fehérjék felszívódása is rontható.

2012. jan. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Az alli súlycsökkentő kapszula egyedülálló hatásmechanizmusának a lényege, hogy hozzákapcsolódik a szervezetben a zsírok lebontását végző természetes enzimekhez. Ez megakadályozza a táplálékkal elfogyasztott zsír egy részének a megemésztését és felszívódását, így fogyást eredményez. A megemésztetlen zsír a széklettel természetes úton távozik a szervezetből, és ezáltal nem okoz súlygyarapodást."


A diéta arról szól hogy annyi tápanyagot viszel be, annyi zsíradékot amennyire a szervezetednek SZÜKSÉGE van. Többek között az optimális zsíranyagcsere fenntartásához is. Másfelől nem biztos hogy azok az enzimek csak a zsírok lebontásáért felelősek. Én ezt azzal etetném aki kiatalálta.

2012. jan. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát, ez így durvább mint elsőre gondoltam! enzimeket inaktiválni? mint a mérgek.
2012. jan. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!