Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha elértem a kívánt súlyom,...

Ha elértem a kívánt súlyom, miből ehetek többet súlytartáshoz?

Figyelt kérdés
Elértem a kiszemelt célomat egy csökkentett kalóriatartalmú (1600/nap -> 2200 helyett + mozgással), azonban most nem tudom, miből ehetek többet, hogy elérjem a 2200 kcal/napot, hogy ne fogyjak tovább. Egész eddig 35% fehérje, 45% szénhidrát 20% zsírból állt az étrendem, ami főleg csirkemellre és összetett szénhidrátokra épült, sok zöldséggel. Ugye +600 kalória kéne egy napra (nem akarok napi +600g csirkét enni :D )
2012. febr. 1. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:

ha eddig reggelire szendvicset ettél nyugodtan tehetsz bele egy-egy szelettel több sajtot, csirkesonkát és egy főtt tojást, vagy kedn meg light sajtkrémmel/fűszervajjal, több mozzarella sajt ha eddig ettél

uzsi, tízórai ha eddig gyümölcsöt ettél akkor egyél belőle többet és egyél hozzá egy kefírt


ebédből szedjél pár kanállal több rizst, húst és zöldséget

vacsira egyél több húst, hala, tojást, túrót keverd több joghruttal egyél hozzá gyümölcsöt stb

2012. febr. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hm, köszi :) diétás étrendből rengeteg van, de a diéta utániból nem olyan sok :)) kipróbálom akkor a kicsivel többet mindenből. tejberizs pl mehet, nem? persze édesítőszerrel vagy egy nagyon kevés házi kevés cukros lekvárral?
2012. febr. 1. 22:28
 3/3 anonim ***** válasza:

én a tejberizst simán úgy szoktam készíteni ha lágyabbra akarom akkor tej 1.5% avgy 2.8%-os vagy néha rizstej ha van rá pénzem vagy kókusztej mert ezeket nagyon szeretem, kókuszreszeléket meg mazsolát szoktam beleszórni, és 1 tk méz, én nem nagyon szereten az édeset ezért fahéjat szoktam gyümölcskocsonyával(ilyen erdeigyümölcsös) ezeket még nyáron tettem el (szeder, eper, ribizli, málna) ezek édesek, ezeket átturmixolom és kevés lekvárral kikeverem 8szintén házi) és ezt szoktam megszórni fahéjjal

de van hogy kakaóporral de az is a sima natur

ha olyan durvábbra szeretném akkor barnarizsből szoktam készíteni

de igazából ritkán csinálok mert én zabkásás, köleskásás vagyok:)

2012. febr. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!