Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 163cm és 64 kg vagyok. Hány...

163cm és 64 kg vagyok. Hány kalóriát egyek, és mennyit sportoljak hogy április elejére 55 legyek?

Figyelt kérdés

Amit tudni kell rólam:

Ma a májam méregtelenítem, holnaptól fogyózni akarok.

Eddig minden nap édességet ettem, este főleg eszek mert annyira kiéhezem. Főt ételt alig eszem, imádom a rizst.

A combom és a fenekem a legzsírosabb.


2012. febr. 4. 13:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ne egyél édességet. Amúgy hány éves vagy? Fogyóznod nem érdemes, csak inkább lődd be az étrendedet. Ha este megéhezel (nekem valaki ajánlotta), akkor hat után zöld almát egyél. Mert ha este hat után eszel az főleg fenékre meg combra megy rá. Rizshez egyél csirkét. Ja, este mondjuk tojást, túrót... ne szénhidrát dús ételeket.

Sportnak meg hát... futhatsz, úszhatsz... de így nehéz megmondani. Lány vagy vagy fiú?

2012. febr. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

22/L

köszike

2012. febr. 4. 13:35
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Jó alacsony vagy 22 éves létedre. :D
2012. febr. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én 26 évesen is csak 165 cm vagyok, magasabb nyilván már nem is leszek. :( Sajnos ez van...
2012. febr. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

tök jó, hogy ma a májad "méregteleníted". mondjuk ilyen nem létezik, de ennyi baj legyen.


válasz: hátralévő idő hetekben.

tömeg különbség: tegyük fel 9 kg zsír. 1kg zsír 9000kcal energia. ezt az energia hiányt kell fenn tartani napi kisebb adagokban, hogy fogyj. kb. napi 500kcal deficit még nem ártalmas.

2012. febr. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Én 165 cm és 60,5 kg vagyok. Én is fogyni akarok. 2 gyermekem van. A hasam kinyúlt a combom vastag, a seggem nem szép (nekem). Volt, amikor reggelire 2-3 szelet kenyeret ettem tejföllel vagy szalonnával, sonkával. Minden pillanatban azt kerestem/keresem,hogy mit ehetnék. Mindig sütiket ettem meg kekszeket. De legjobban délután és este van "zabálhatnékom". Vettem magamnak rozskenyeret. Felét lefagyasztottam, felét pedig 3 napra beosztom. Nem eszek édességet. Nokedli helyett is ma csináltam magamnak rizst. Eddig tömtem magamba a szörpöt és a teát ja meg a Pepsit. Most csak csapvizet iszom. Vettem zöld almát meg répát, hogyha nagyon ehetnékem van, akkor ne a kekszhez nyúljak. Plussz eddig kocsival és bicóval vittem oviba a lányomat, csak az a gáz, hogy biciklivel félig legurulok, így kevés a mozgás. Ezért már 1 hete csak sétálva megyünk, öcsi pedig a babakocsiban. Ez nekem napi 2x1 órás összesen 6 km-es séta. Remélem, hogy ezekkel sikerül leadnom, hisz tudom, hogy az állandó cukros, zsíros ételek miatt nézek ki így.
2012. febr. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
13:46-os vagyok. Én holnap leszek 26 éves. Hogy is van ez a kalória bevitel?
2012. febr. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

13:46 előre is boldog szülinapot.


Ja, illetve oszd be hogy mikor eszel, tehát ne egyél rendszertelenül. Mondjuk, reggeli 7 óra, tízórai 10, ebéd egy óra, vacsora 5 óra. Most ezt csak így mondtam, de ha betartasz egy ilyen rendszeres étkezést, majd a szervezeted is rászokik egy idő után. A nassolást hanyagold, mert az nem jó ha folyamatosan csak kajálsz.

Egyébként, jó ez nem a legjobb tipp, de nekem akkor nem volt régen étvágyam kb. sose amikor vettem ilyen winterfresh fekete dobozos LTD rágót vagy mit. De ezt nem annyira ajánlom.

2012. febr. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Továbbá ajánlanám a fittnesst. Egyaránt kardiózz, meg erősíts, de ne csak combra hanem vállra, karra stb. mindenre. Mellesleg ha izmosabb vagy könnyebben égeted a zsírt.
2012. febr. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

[link]

Ez a máj máéregtelenítése. Most csinálom. TEhát van ilyen!

Drága Aczél olvass utána, és ne ide kommentezz! Légyszives!

Köszi a normális válaszokat.

Ja és a 163cm, teljesen átlagos, egyáltalán nem vok alacsony. Ez a normális.

2012. febr. 4. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!