Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi kalóriát kellene...

Mennyi kalóriát kellene bevinnem? Nyárra kockahasat szeretnék.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Diétázni szeretnék , mivel sikerült magamra szednem némi pluszt. 175cm és 76 kg vagyok. Mellesleg 15 éves (fiú). Már elkészítettem magamnak egy étrendet, de nem tudom , hogy ettől fogyni fogok-e.

NAPI BEVITEL Össz : 1275 g. fehérje :109.5 g. zsír :18.46 g. szénhidrát :146.98 g. 1260.36 kcal

Rendszeresen sportolok. ( heti 4-5 edzés )

13 évesen (165cm) 95 kiló voltam. Sohasem volt kockahasam.


Előre is köszönöm a válaszokat.


2012. febr. 5. 22:43
 1/5 A kérdező kommentje:
foci edzés.
2012. febr. 5. 22:45
 2/5 V. Péter válasza:
0%
Vigyél be 1.600.000 kalóriát ami pontosan 20 mázsa szén. Attól majd lesz kockahasad. Sok sikert
2012. febr. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem jónak tünik, fehérjéből lehetne többet bár gondolom már ez a mennyiség is szokatlan, meg ha az eddzéseket nem birod akkor lehet majd telítetlen zsírral több kalóriát bevinni.A szénhidrát minősége nagyon nem mindegy de ezt gondolom tudod. Nem tudom pontosan mennyit kell leadni a kockahashoz de nyárig még simán le lehet 10-15kilót ami biztosan elég. Azért nem árt hasazni sem. Én vékony vagyok a magasságomhoz képest még sincs kockahasam, kb 9% testzsirral.
2012. febr. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
11:24 köszi. :D
2012. febr. 6. 18:13
 5/5 anonim válasza:
Nem elsősorban diétáznod kellene, hanem többet mozogni!Utána ha már tovább nem alakulsz, akkor érdemes szépen, fokozatosan az étrendhez nyúlni.Különben nem lesz hosszútávú a dolog.
2012. febr. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!