Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Linkeljetek néhány videót...

Linkeljetek néhány videót hogy milyen mozdulatok jók a fogyókúrára? és amit otthon lehet csinálni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 12. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:

aerob eddzés

kardió eddzés

intervall eddzés

súlyzós eddzés

intenzív sportok

sok séta


Az életkorodtól és a fizikumodtól függően kell kiválasztanod hogy neked milyen mozgásformák férnek bele, de a lényeg a rendszeres mozgás, és tarsd fejben hogy az eredményért meg kell szenvedni és hogy ez a folyamat időigényes. 10perc mozgás semmilyen formában nem elég, 20perc is kevés. Olvass utánna a felsorolt eddzésformáknak, nagyon hosszú lenne mindent leírnom.

Ha írsz kort, nemet, testsúlyt, magasságot, mennyire van szabadidőd, mennyire tartod magad edzettnek, akkor tudunk segíteni kiválasztani a legmegfelelőbbet.

2012. febr. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A fej elfordítása jobbra, majd balra, és ezt gyorsan és sokszor ismételni, különösen ha kajával kínálnak. :)
2012. febr. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hehh rendben most jót röhögtem. de használni fogom.;D
2012. febr. 12. 22:30
 4/5 anonim ***** válasza:
2012. febr. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Találd meg azt a mozgást ami örömet okoz, mert az szívesen csinálod. Én tavaly sokmindent kipróbáltam (aerobik, séta, kondi, torna stb), de mindet megúntam mert nem tetszett nem szerettem.

Most squasholok meg speed badmintonozok és mindkettőt szeretem. Sokkal többet fogytam, mint a többivel együttvéve. És ezt nem únom meg nem arra figyelek, hogy még ötöt kell nyomni, vagy még öt felülés stb, hanem csak egyszerűen játszom és kész. :)

Közben meg fogyok. :)

2012. febr. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!