Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csinálok rosszzl? Hogy...

Mit csinálok rosszzl? Hogy lehet az, hogy másfél hónapja járok edzőterembe és egy dekát nemfogytam, sőt 3 kg- al többet mutat a mérleg.

Figyelt kérdés
Heti 4-5 alkalommal egy óra vagy több. Futógépen kocogás vagy gyorsgyaloglás esetleg hegymenet. Vagy bicigli és taposógép. Vagy még plusz fenék súlyemelês. Odafigyelek arra hogy mit eszem, jó néha bűnözöm turó rudival. De napi 5- 600 kcal- t égetek. Mit csinálok rosszul??
2012. febr. 13. 08:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ird le egy napi étrended és nemed,korod,sulyod,magasságot.
2012. febr. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az első válaszadóhoz!


De ha netán mégis megfelelően étkezel - bár kétlem. Akkor lehet, hogy csak neked nehezebben indul be a fogyás. Van egy ismerősöm aki nem kis felesleggel rendelkezett. Elkezdett futni, és rendesen étkezett. Az első három! hónapban nem ment le neki semmi. Aztán beindult és csak olvadtak le róla a kilók.

2012. febr. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Reggel eszek edzés után gyümölcsöt, majd olyan 10 óra körül egy joghurt, vagy még mellé ilyen abonett cucc. Aztán délben csirkemell, általában grill, salátával, vagy rizzsel, vagy párolt zöldséggel. Délután egy alma, vagy abonett joghurttal. este meg semmi, legalábbis megpróbálom. néha eszem áfonyát, vagy diákcsemegét, de a mazsolát nem eszem meg belőle.
2012. febr. 13. 11:05
 4/15 A kérdező kommentje:
Jah és lány vagyok, 25 éves, és amikor elkezdtem edzeni akkor voltam 54, most vagyok 57 és 165 cm.
2012. febr. 13. 11:11
 5/15 anonim ***** válasza:
centiben mit változtál?
2012. febr. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Igen centivel is mérni kéne magad. Mert ha valaki edz a megfelelő étkezés mellett, akkor egyrészt el kell felejteni a mérleget, másfelől viszont a centi sokszor meglepő változásokat mutat. Lehet az izomtól vagy nehezebb. Centire fel!
2012. febr. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Akkor majd lemérem magam holnap reggel centiben. Azt nem mértem.
2012. febr. 13. 12:04
 8/15 anonim ***** válasza:
Lehet izom az a 3kg..izom épitésnél a szervezet vizetköt meg igy simán lehet ez a 3kg plusz...de ne mindegy mikor méred magad stb..Sok minden miatt mutathat többet a mérleg..Viszont szerintem nem jó az étkezésed.
2012. febr. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Akkor megköszönném ha valaki írna nekem egy helyes étrendet.
2012. febr. 13. 12:17
 10/15 A kérdező kommentje:
Én már annyit olvastam ezekről a dolgokról...azt hittem jól csinálom...aztán azt olvastam hogy nem szabad enni az edzés előtt...aztán most nem eszek az edzés előtt, utána meg csak gyümölcs. Én már el vagyok keseredve...
2012. febr. 13. 12:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!