Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 hét alatt 2 kiló fogyás sok...

3 hét alatt 2 kiló fogyás sok vagy kevés? 164/61 kilóból indultam, nem drasztikus fogyókúrával, odafigyeléssel, cukor, fehér liszt elhagyása.

Figyelt kérdés

...és napi-2 napi 20-20-40 perc tornával, ahogy a gyerekek hagyják (ez pl evezés+torna vagy csak torna -pl Rubint Réka 20 perces).2 gyerek után nem a nagy fogyás a célom, és a tornával nem a kockás has, bár már így is látok eredményt.


Mit várjak? Számolgatni nem tudok és nincs is rá időm/erőm de nagyon figyelek mikor mit eszem, a cukrot, lisztet, rizst, krumplit kerülöm. Zöldség, hús, tojás, sajt, túró amit általában eszem. Ha kenyér, az teljes kiőrlésű és csak reggel.

Igaz most megjött, így pontos súlyt nem tudok írni, hogy mennyit fogytam, de 3 hét alatt kb 2 kiló sok vagy kevés?


2012. febr. 18. 21:50
 1/3 A kérdező kommentje:
bocsi, 20-30-vagy 40 perc
2012. febr. 18. 21:51
 2/3 anonim ***** válasza:
heti 1kg a normál fogyás amit még tolerál a szervezet, szóval teljesen jól haladsz, csak így tovább
2012. febr. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

Miután megjött, így tudom a szervezetem tartalékolt vizet, így nem tudom pontosan a fogyás mennyiségét (holnap kéne mérnem magam de nem fogom).

Akkor jól haladok. :)

2012. febr. 18. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!