Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Belefér a fogyókúrába az...

Belefér a fogyókúrába az olyan rántott hús, amit tepsiben sütök? Köretnek salátát terveztem.

Figyelt kérdés
2012. febr. 23. 18:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
minden belefér, amíg a kalóriaigényeden belül maradsz.
2012. febr. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

jól írták előttem,

fogyózás alatt is megeszünk naponta kb 1500 kalóriát,

így a kb mindössze 300 kalória ami a rántott husiban van,az bőven belefér az 1500-ba

2012. febr. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
66%

az egy dolog h belefér, de azt a mondjuk 1500 kalóriát célszerű miné jobban kihasználni, hogy minél kevesebb legyen az üres kalória, így annál több lesz a hasznos tápanyag, amire szükséged is van h ne gyengülj el.

ha olajban sütnéd akkor tele lenne üres kalóriával az sok olaj miatt amit magába szív, ha tepsibe sütöd, akkor csak a liszt és zsemlemorzsa aminem élettenai szempontból semmi haszna csak növeli a kalóriatartalmát, viszont ez minimális.


sztem úgy még belefér ha sütőben sütöd. De olajban semmiképp se.

2012. febr. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
az olaj mióta üres kalória?
2012. febr. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én azért csokoládét nem ennék, akárhogy is beleférne a kalória igényembe.
2012. febr. 23. 19:00
 6/17 anonim ***** válasza:
53%

ezt tök jó olvasni.

a legtöbben a kiskapukat keresik, hogy ez meg az hogy fér bele a kis napi kajálásukba, mert édes sz.arokat is kell enniük.

te viszont jól állsz hozzá.

2012. febr. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
22%
A rántotthús azért hízlal, mert hús és szénhidrát (ez a panír) együtt szerepel benne. Az olaj semleges, az mindkettővel okés. Süssél inkább natúr szeletet. Ha komolyan veszed a fogyót. A rántotthús tényleg kiskapu, ahogy előttem is írták.
2012. febr. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
egyszer írja már le nekem ezt valaki, mi az hogy hizlal, honnan jön hogy hús és fehérje együtt hizlal, valami megfogható magyarázatot mellékeljen már ezekre bárki, ha már a bugyuta témát sikerült feldobni.
2012. febr. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy bugyuta, de én két hónap alatt 7 kilót fogytam vele úgy, hogy volt, amikor máglyarakást, vagy császármorzsát ebédeltem (soook lekvárral). Nem vagyok dietetikus, ha érdekel a téma utána tudsz nézni.
2012. febr. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
93%
én viszont vagyok /vagy leszek ha nem gyújtom fel azt a sz.art/ élelmiszermérnök, és teljes mértékben tisztában vagyok vele, hogy milkacsokival és norbi updét 3 fókazsírral is bárki lefogyhat, ha a napi kalória igénye alatt táplálkozik.
2012. febr. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!