Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha reggelire jaurtot és szendv...

Ha reggelire jaurtot és szendvicset ,  vagy rántottát,  ebédre pedig amit épp anya csinál,  vacsira natúr müzlit és mindennap gyalog megyek  suliba leadhatok 3 honap alatt 5kilót?  ha valaki tud pár jó ötleltet örülnék neki .

Figyelt kérdés
2012. febr. 27. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen is meg nem is. A mennyiségektől függ meg hogy mit csinál anyukád. Milyen messze van a sulid 100méter vagy 6km? Bár a sima gyaloglás az nem sok.
2012. febr. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja és a súlyodtól is függ,mert ha 130kgból akarsz fogyni 5 kg,akkor az könnyen megy. De ha 55kilóbol akarsz fogyni akkor ott már meg kell eröltetned magad.
2012. febr. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
50kilóról 46ra, ám nyugi mert nem kevés, hisz csak 152cm vagyok és a suli kb 30percre van, de a városig busszal megyek , mert falusi vagyok. A mennyiség... hát nem eszek valami sokat talán a műzliből inkább, anyum pedig merígérte, hogy nem főz ebben a hónapban zsíros dolgokat úgyhogy nem lesz nagy baj szerintem. Ám így sikerülne valamennyit leadnom ?
2012. febr. 27. 18:44
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem igen:)

mellette még próbáld elkerülni a csokikat, és a cukros ételeket,igyál sok vizet,és esténkét csinálj mondjuk 100felülést,50guggolást így szerintem 1-2 hónap alatt lefog menni az a pár kiló.

sok sikert :)

2012. febr. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Jagello ***** válasza:
Sokan tévhitben vannak a müzlivel kapcsolatban. Sportolók eszik mert gyorsan lebomló szénhidrátokat tartalmaz. Persze minden müzli más. Azonban mindegyik a szénhidrátjairól ismert és egy diétában a te súlyodhoz legfeljebb 100g szénhidrát mehetne naponta. Az pedig kb egy tál müzli. Szóval ha abból eszel többet a szénhidrátokat szépen túltöltöd és növeled a zsírraktárakat!
2012. márc. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!