Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon sokat ettem ma?

Nagyon sokat ettem ma?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy eléggé elrontottam a mai napot, mert nem igazán foglalkoztam azzal, hogy mit eszek...

Reggeli: 1 szelet kakaós piskóta

Ebéd: 1 kisebb lángos sajttal,tejfellel

Uzsi: 2 szelet kakaós piskóta

Vacsi: 1 főtt tojás


Szerintetek ez nagyon sok volt? Tudom, hogy nem megfelelő ételek voltak a fogyáshoz, de ahogy számoltam nem olyan sok kalória összesen...


2012. febr. 28. 20:34
 1/8 anonim válasza:
Ettől az egy naptól nem lesz semmi bajod. Majd holnap jobban vigyázol ;) Amúgy nem vészes mennyiség.
2012. febr. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem egyáltalán nem sok. nekem pl fél fogamra sem lenne elég, de szerintem ez még fogyókúrához viszonyítva sem mondató soknak.
2012. febr. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Pedig ennyivel ma jóllaktam:) olyan jó, hogy most nincs éhségérzetem, máskor kevesebbet eszek meg inkább gyümölcsöket a piskóta helyett. És így is 1 hónap alatt csak 3 kg-ot fogytam... xd

Köszi a válaszokat, megnyugodtam, hogy nem volt olyan sok akkor.

2012. febr. 28. 21:11
 4/8 anonim ***** válasza:

Ahogy leírod, ez már hiányzott is neked.

Ne iktass ki a mindennapokból sem mindent, amit szeretsz (lehet kéne kis édességet enni, csak mértékkel!!), és akkor nem kell ilyen "ferde" napokat tartanod.

De semmi bajod nem lesz tőle, csak a tapasztalatomat írom le.

2012. febr. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez abszolút nem volt sok, ellenben SEMMI értelmes ételt nem ettél. Szénhidrátos zsír a szarabbik fajtából, pici fehérjével.


Nézegesd a [link] oldalt inkább, ha étrend tippeket akarsz, mert ez így hosszútávon katasztrófa.

2012. febr. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
komolyan felkötöm magam ha mégegyszer a sépsifter blogot látom belinkelve!!!!!!!! JÓ blog, elismerem, nem tagadom. Én is szeretem és inspirálódom belőle. DE MIÉRT kell minden egyes válasz alá belinkelni?????????????????????????????? Egy cseppet már annoying.
2012. febr. 29. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A lángossal csak óvatosan.
2012. febr. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom hogy a lángossal óvatosan.

Egy büfében dolgozó barátnőmmel kiszámoltuk egy átlagos sajtos tejfölös lángos kalóriaértékét: 750kcal jött ki DE úgy hogy az olaj még nincs beleszámolva. Kb. 2-3 evőkanál olajat szív fel így egy db sajtos tejfölös lángos mindennel együtt: kb 970kcal.

Elég gyilkos,de de olykor belefér még diétába is :)

2012. febr. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!