Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyózok 2 hete, és semmit...

Fogyózok 2 hete, és semmit nem mozdul a mérleg. Mit csinálok rosszul? Valaki biztasson egy kicsit, hogy ne adjam fel, mert már nagyon kikészülök.

Figyelt kérdés
Számolom a kalóriát, a korábbi 2000-2500 helyett napi 1500-at eszek, elosztva rendesen. Mozgok minden nap 1 órát, ezt eddig nem csináltam. Mégsem ment le egy deka sem, és kicsit elkeserít ez az egész. Mikor fog végre lemenni kiló? Valaki, akinek van tapasztalata, írjon.
2012. febr. 28. 21:16
 1/6 anonim válasza:
100%
nem olyan gyorsan megy az 2 hónap múlva látni fogod a változást 2 hét alatt még nincs zsír bontás
2012. febr. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

most nem szabad fel adni esetleg mozogj kicsit többet.

nekem első héten lement 3kg. A második héten semmi nagyon elkeseredtem de összeszedtem magam és ezen a héten még többet bele adok. Találtam egy új torna videót amit a többi mellet pluszba csinálok. Minden test más másképp indulnak be a dolgok ne add fel mozogj kicsit többet.

2012. febr. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Dobd ki a mérleget. De ha nem is dobod ki, csak havonta 1x állj rá.
2012. febr. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 *gin* ***** válasza:
100%

magasság/testsúly?


ha tényleg túlsúlyod van, akkor még a tápanyagok arányában is lehet bibi. Hiába eszel 1500 kcalt, ha szinte az egész ch-ból áll, az annyi vizet küld a raktárba, hogy nem látod tőle a fogyást a mérlegen...

2012. febr. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pontos étrendet nem tudva tényleg nehéz mit mondani.

Viszont én január elején kezdtem fogyózni és edzőterembe járni az ünnepek alatt felszaladt kg-tól, ami azért nem volt sok, + 4 kg) 2 hétig nem történt semmi véltozás a mérlegen, aztán utána hirtelen úgy beindult, hogy következő 2 hétben leadtam a felesleget. :-) Szóval csak kitartás!

2012. febr. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én azt tanultam meg,hogy ne a kg-t nézzem hanem a cm-t. az mutatja meg mennyit karcsúsodik az ember. hiába vagyok 59 kg. egy barátnőm ugyan olyan paratméterekkel rendelkezik mint én,mégis ducibbnak tűnök :)
2012. aug. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!