Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Futás vagy a biciklizés...

Futás vagy a biciklizés hatásosabb fogyáshoz? (Diéta mellett)

Figyelt kérdés
Tavaly január 1 óta több mint 26 kg-ot fogytam, még fogyni szeretnék a hasamból kb 5 centit. Hasra hízós típus vagyok, így az az kb 4-5 kg felesleg a hasam körül van. Milyen tornával, tornagyakorlatokkal fogyhatok legfőképp hasról/ felsőtestről?
2012. febr. 29. 12:30
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Nagyon nehezen akar lemenni ez az utolsó pár kg. Jó ha kéthetente 0,5 kg lemegy. /Igaz hogy már csak sulyzós edzéseket csinálok... Lehet hogy ez a baj?/ Futással vagy a biciklizéssel lehet jobban fogyni/ formálódni? Hetente hányszor mennyi időt kellene csinálni ezekből?
2012. febr. 29. 12:33
 2/14 anonim ***** válasza:
A futás jobb, heti 3-4x 30-40 percet szánj rá. Jön a jó idő úgyis.
2012. febr. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 *gin* ***** válasza:
én is a futásnak adok egyet. Nekem is utolsó 3-4 kiló, és heti 3*10 km futással nagyon szépen megy le. 70,3ról indultam, most 67,7 vagyok, és ezt 10 nap alatt. (tudom, tudom, víz, de akkor is tök jó látni :D)
2012. febr. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.


Én pedig 71,3 kg vagyok :)

2012. febr. 29. 13:14
 5/14 anonim ***** válasza:
Én is most vagyok fogyókúrán,mellette tornázok 2x egy héten 1 órát,tudom ez kevés,de jön a jó idő és megyek futni,szerintem ez hatásosabb.A kocogás állítólag minden zsírt eléget a szervezetbn és izmosít is.Úgyhogy ha van rajtad hály,akkor az kocogással lemegy.Lehet,h 2 hét alatt.De lassan biztosan.Amúgy meg ha evvel nem vagy megelégedve csináld azt,h elbiciklizel egy nyugodt helyre,mondjuk egy park,vagy közeli erdő(ha van ilyen),régi focipálya vagy hasonló...és ott pedig köröket futsz.
2012. febr. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
azt akartam mondani,h lehet,h nem 2 hét alatt*
2012. febr. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Arra lennék még kiváncsi, hogy mivel tudom mérni hogy hány km-t futottam? "Saccolásból" nagyon rossz vagyok :/ Itt a töltés, és azon szeretnék futni.
2012. febr. 29. 13:16
 8/14 anonim ***** válasza:
hát erre én is gondoltam de nem tudom...
2012. febr. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 *gin* ***** válasza:

nekem erre van egy elég "parasztmódszerem" :D maps.google.hu-n van útvonaltervezés, ott átállítjátok gyalogosra, és mondjuk kereszteződésenként bejelöliket a pontokat. A végén kidobja, hogy mennyit futottatok. Pl így:

[link]

2012. febr. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ne azt mérd, hogy hány km-t futsz, hanem az időt.

Én futás helyett az ellipszistrénert ajánlom, mert sokkal kevésbé terheli a térdet. Mehet mindennap 50-60 perc.

2012. febr. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!