Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék így lefogyni?...

Hogy tudnék így lefogyni? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Keresgéltem a neten ilyen fogyókúrás programokat, de egyszerűen annyira szigorúak hogy azt képtelenség tartani. Tehát meg van szabva hogy mikor mit kell enni, de ez nálam már csak azért is bukik mert pl minden hétköznap menzán ebédelek.

Ötletek? hogy lehetne így fogyni?


2012. márc. 3. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! a netes kúrákat hagyd a csudába mert nem személyre szabottak és több a kár bennük mint a haszon.

reggelire egyél tartalmasabbat.Pár példa:

-telljes kiőrlésű zsemle vagy kenyér vékony light margarinnal,csirkesonkával,zsírszegény sajttal és zöldséggel

-zabkása édesítővel és fagyasztott erdei gyümölcsel

-müzlik 1,5%ös tejjel

-sovány túróba beleszelsz gyümölcsöt,kis édesítővel meg fahéjjal.(lehet zöldséges verzióval is vagy csinálj körözöttet belőle)

Na akkor a suliba vigyél egy almát,narancsot vagy müzliszeletet.A menza kaja szerintem simán mehet.Vagy akkor ha olyan (pl.tészták cukros nyálakkal,vagy egyéb zsíros,cukros dolgok)edd meg a felét.(legalább is én ezt teszem)Uzsonnára egyél egy joghurtot.(natúr,vagy gyümölcsös)Vacsira pedig egy jó nagy adag salátát abonettel,vagy a túrós cuccot,körözöttet amit már irtam.figyelj arra viszont hogy este 6 után ne nagyon egyél mert akkor már nem nagyon mozgod le..(igazából lefekvés előtt 4 órával) Remélem tudtam vele segíteni.Még gondolkozok mit lehetne..ha bármi kérdésed van írj és szívesen segítek:)

2012. márc. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy??? Fiú? Lány?? Menjél konditerembe heti 3-4X és aerob+súlyzós edzés..És ne mondd,hogy nincs időd..Ha van 2 gyereked és mellette dolgozol akkor elhiszem,hogy nem tudsz nagyon sportolni.. De ezen kívül csak a lustaság,ami miatt sok embernek nincs ideje..

Menzán meg pl ha süti van add haverodnak,ha gyümölcs akkor meg ő adja neked oda.. Meg próbálj meg minnél több fehérjét enni és viszonylag kevés szénhidrátot..ÉS IGYÁL SOK VIZET!!!

2012. márc. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

18/F

Amúgy termet illetően tényleg nem az idővel van a baj hanem a pénzel, ugyan is édesapám jelenleg munkanélkülin van szóval nem állunk valami jól. :S


Amúgy köszönöm a válaszokat. :)

2012. márc. 3. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!