Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha végigcsinálom az Insanity...

Ha végigcsinálom az Insanity edződvd-t 60 napos az segíthet lefogyni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 4. 15:59
 1/7 *gin* ***** válasza:
59%

Úgy írom ezeket a sorokat, hogy már próbáltam az insanity-t.

akkor kb. 10-12 kiló felesleg volt rajtam, és kcaldeficit mellett egyszerűen _képtelen_ voltam tartani a tempót. És nem mondhatja senki, hogy azért mert lazázni akartam, hiszen az egyik ilyen "sikeres" edzés végén kiájultam a videó mellől... úgy kellett cukros vízzel felszedni a padlóról. Nem kívánom senkinek...

A lényeg, hogy a diéta meg az insanity szerintem nem működik együtt, pláne ha felesleged is van, mert ehhez a videóhoz szerintem baromi nagy állóképesség kell... már ha egyből szeretnéd legalább minimálisan lekövetni a mozdulatokat, persze van, akinek az is sikerélmény, ha az első 10 percet kibírja élve, de én maximalista vagyok.

Most már talán menne az edzést (eltűnt a felesleg nagy része), de nagyon nem csípem az ilyen ugribugri edzéseket, szóval maradt a futás :)

2012. márc. 5. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én másfél hete kezdtem el a programot. Mellette nem diétázok úgy értem ezt, hogy azt eszem amit eddig, csak arra figyelek, hogy a fő étkezések között nem eszek nasit, csokit péksütit, cukros üdítőket. 164cm/64kg az induló adataim. Mérni nem mértem még magam azóta (nem akartam), de a ruháimon és centikben is elég jelentős változásokat látok. Nagyon brutális edzés, volt hogy a végére elsírtam magam a fáradtságtól.
2012. márc. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
én nem vagyok edzésben ma kezdtem és azt hittem össze essek a végén berosszultam :D
2012. márc. 5. 20:04
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia csinalod meg az insanity-t ?megerte ?

en 3 napja csinalom de brutal :D

2012. jún. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Sziasztok! én is ettől a dvdtől vártam a csodát, egészen az első napi edzésig :( Elkezdtem ma szépen az állapotfelmérős videót (hozzáteszem jó állóképességem van, kb fél éve tornázok különféle dvd-kre amik nem érnek semmit) a gyakorlatokat nem tudtam megcsinálni, nehezek voltak nekem, utálok ugrabugrálni, hányingerem van tőle. Na hát nagy mérgembe belepörgetgettem, próbálkoztam de hiába. Rájöttem hogy ez olyanoknak való akinek nincs sok súlyfeleslege, ők nyugodtan ugrabugrálhatnak. 175 cm vagyok, és 73 kg. Fogynom kéne, de egyszerüen majdnem elájultam attol a pár perctől amit megcsináltam belőle :(
2012. júl. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Én 3 hete csinálom, híztam 3 kilót, de alig van már rajtam felesleg!!!!

Ne kilóban mérd, látványban!!!!

Lehet hogy kilóra nem adsz le, sőt szedsz is fel, de felesleg nem marad rajtad!

Ellentétben a kockás hassal, izmos törzzsel, vállal, karokkal stb.

2012. aug. 19. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én 160 cm és 54 kg vagyok, sok-sok hónapig tornáztam itthon, házilag, azt hittem már van állóképességem, de az Insanity bebizonyította hogy nincs :D Az első nap alig bírtam valamit megcsinálni, viszont 6 nap elteltével rengeteget fejlődtem, sokkal jobban bírom az ugrabugrálós részeket, ami nagyon nehéz számomra, az a fekvőtámaszos rész, a karom, vállam, hátam mindig is gyenge volt. Viszont abszolút megéri legalább elkezdeni! Nem kell elvárni magadtól hogy minden pontosan, ugyanolyan ütemben lekövess, hisz ez lehetetlen, akik szerepelnek a videókban, azok évek óta mozgásban vannak, és még ők sem bírják végigcsinálni az egészet. Ne terheld túl magad, ha úgy érzed nem bírsz többet hagyd abba, ne tedd tönkre magad a maximalizmusod miatt. Néhány hét, vagy akár nap, és menni fog! :)

Ja, és már most látszódik hogy izmosodik a hasfalam.. ;)

2013. aug. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!