Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tartós életmódváltást szeretné...

Tartós életmódváltást szeretnék, nem csak egy gyors fogyókúrát. Melyik a hatásosabb?

Figyelt kérdés
Többféle dolgot olvastam már. Egyik verzió, hogy ne vonjak meg semmit magamtól, néha bűnözhetek, csak mértékkel, és számít, melyik napszakban. A fogyókúrás írások azt ajánlják hagyjam el a kenyeret, tésztákat, édességeket. Én azonban imádom pl. a májkrémes kenyeret. Nagy bűn reggel egy közepes szelet májkrémes kenyér? 170 centimhez 64 kiló társul. Az ülőmunkában kicsit "meglöttyedtem" (egyetem, aztán otthon gépen írás), szeretnék 60, később olyan 57 kilóig lemenni, de elsődleges motivációm, hogy feszesebb legyen a testem. A múlt hét során egy hét alatt sikerült egy kilót fogynom, egészségesebb étkezéssel, mozgással, szombaton meg befaltam pár szem gumicukrot.. Nem is mondom, mekkora bűntudatot éreztem. Érdekesség, hogy amúgy tartom a súlyomat az évek során, szeretem az édességet,tésztát, még sem híztam.
2012. márc. 5. 11:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is olyan vagyok mint te, évek óta tartom a súlyom 166-168cm körül vagyok és ehhez 53-54kg. Én is eszek reggelire két szeret szendvicset + 2-3 deci tejeskávét többször is cukorral és sok tejjel, és mellette délután valami főtt ételt.

De ha fogyni szeretnél sportolni kellene (nekem mindig a futás segített!) nagy jó feszes, szálkásabb alakot csinál.

A napi kalóriabeviteled legyen 1400 kalória.

Édességet imádom, úgy hetente egyszer-kétszer eszek is sütit vagy csokit!

30N

2012. márc. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!